5 stycznia 2018

19 Dzień Księżycowy
księżyc w znaku Panny
wschód księżyca 20:19
zachód księżyca 09:58

 

Dzisiaj bardzo dobrze zająć się czymś pożytecznym lub spędzić ten dzień w pełnym relaksie. Jeśli czas pozwali, to pogrążmy się w tym co mamy do zrobienia, zadbajmy też dzisiaj o swój organizm – wzmocnimy go.
Nie zaszkodzi przejawić zdrowy egoizm, zrobić coś dla siebie, postępować tak, by było to dla nas korzystne.
Posłuchajmy dzisiaj muzyki klasycznej. Wieczorem obejrzyjmy jakiś dobry film. Niebezpiecznym jest dzisiaj wspominać przeszłość, zagłębiać się w jakieś refleksje, dotyczące przeszłości. Nie wolno smucić się, niepotrzebnie wnikać w obce tajemnice, plotkować, zdradzać tajemnice. Alkohol kategorycznie jest zabroniony, a w zasadzie upijanie się nim.
Możemy dzisiaj przejawiać dążenie do wolności i wypadałoby się na niej skoncentrować. Pamiętajmy jednak, by tę wolność dać też innym. Każdy z nas będzie chciał w relacjach wolności, ale jednocześnie jaskrawych uczuć. mamy dzisiaj okazję naprawić emocjonalne kontakty. Wystarczy porozmawiać z kimś szczerze.
Dom będzie dzisiaj ważnym miejscem i to właśnie tam można naprawiać emocjonalne kontakty. Newralgicznym punktem będzie stół. Powinien być ładnie przestrojony i powinno stać na nim dużo jedzenia, pięknych rzeczy. To właśnie przy nim będzie koncentrowała się dobra energia relacji.
Medytujemy dzisiaj z obrazem stołu, na którym jest pełno obfitości. Wyobraźmy sobie, że stół to róg obfitości, a wtedy w domu pojawi się dobra energia. Zatem stół będzie dzisiaj rytualnym miejscem w domu.
Na swoją matkę trzeba dzisiaj spojrzeć, jak na kobietę niezwykłą, ponieważ żeńskie energie będą odgrywały dzisiaj bardzo dużą rolę. Kobieta może otworzyć nowe możliwości i dać jakąś szansę. Może też coś załatwić. Kobieta po prostu dzisiaj będzie na pierwszym miejscu.
Ważne aby dzisiaj dążyć do tego, by oczyścić energie rodowe, dlatego należy na swoją matkę spojrzeć, jak na kogoś niezwykłego, kto ma w sobie to dobro, które możemy kontynuować.
Dzisiaj też będą zawyżone wymagania do partnera. Będziemy pragnęli, aby nasz partner/partnerka nie tylko okazywała nam miłość, ale aby przez nią przechodziły nadzwyczajne przeżycia i uczucia.
Dzięki temu atmosfera domu może być nadzwyczajna.
Energia będzie trzymała nas w gotowości bojowej, ale trzeba ją wykorzystać w kierunku twórczym. Dzisiaj każdy z nas będzie czuł się ważny i będzie uważał, że to właśnie jego problemy są najważniejsze. Można tutaj poczuć wpływy z niższych programów podświadomości. Jeśli w ten dzień poczujemy stan depresyjny, to będzie to oznaczało, że mamy w sobie jakieś niewykorzystane zdolności i będą one dawały o sobie znać. W czymś będziemy wykazywali lenistwo i energia tego dnia będzie nas zmuszała do zrobienia jakiegoś wysiłku, aby przezwyciężyć jakąś barierę.
Gdy będziemy wykazywać lenistwo, to ta bariera wyrośnie, ale w innym miejscu i będziemy musieli wydać więcej energii na przezwyciężenie tego.
Anioły dzisiaj są bardzo silne, odczujemy wsparcie od nich. Będziemy wiedzieli, że nie jesteśmy sami. Otrzymamy jakieś nowe impulsy i natchnienie. Oczekujmy domowych zmian, które pomogą nam załatwić jakieś emocjonalne potrzeby.
Dobrze dzisiaj oczyścić dom.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 4 stycznia 2018
Następny artykułZdrowie na Talerzu
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.