6 sierpnia 2020

Dzień Księżycowy17, Ryby
w. 22:00
z. 09:05
19, Lew
w. 05:14
z. 20:24
Burze Magnetyczne
11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 29

1PORADA DNIA

Jeśli znajdziesz się w dziwnej sytuacji, nie powinieneś zaciekle walczyć i bronić swoich praw, a starać się rozwiązać dany konflikt pokojowo. Posłuchaj, co mówi twoja intuicja. Ten dzień można nazwać dniem serca. Postaraj się najpierw zakończyć to, co ważne, nie rozpraszaj się. Poczujesz wśród ludzi lepiej. Świetny dzień na to, aby zaplanować własne spraw na miesiąc – przygotować się na cykl zabiegów odnowy biologicznej i rozpocząć wprowadzanie innowacji w kilku ważnych zajęciach. Porozmawiaj z bliskimi o tym, co lubisz, na czym ci zależy. Jeśli zamienisz konflikt w żart, możesz pokonać bariery nieporozumienia.

Już wiele osób zapisało się na terapię RÓG OBFITOŚCI, co nas bardzo cieszy. W sierpniu możesz przyjść na terapię Dialog Ze Swoim Ciałem. Nasz organizm jest bardzo mądry – kumuluje w sobie stres, zachowuje nasze emocje, pomaga Duszy nie chorować. Porozmawiaj więc ze swoim ciałem. Spraw, że poczuje ulgę. Wyrzuć urazy i zalecz rany, które przeszkadzają ci w pracy.

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NUMEROLOGII? ZAPRASZAMY NA KURS NUMERO – PSYCHOLOGIA! DOWIESZ SIĘ, W JAKI NOWY SPOSÓB MOŻESZ ROZWAŻYĆ ZNACZENIE LICZB – LICZBY PODŚWIADOMEGO UMYSŁU I LICZBY DROGI ŻYCIA.
DRUGA CZĘŚĆ KURSU TO LICZBA I ENERGIA, CZYLI DOWIESZ SIĘ, DOKĄD ZMIERZA TWOJA ENERGIA, CO MOŻE ZABLOKOWAĆ TWOJĄ ENERGIĘ.
TO BARDZO CIEKAWY KURS ZARÓWNO DLA TYCH, KTÓRZY ZAJMUJĄ SIĘ NUMEROLOGIĄ, JAK I DLA TYCH, KTÓRZY PRACUJĄ Z ENERGIAMI, NA PRZYKŁAD Z  ENERGIĄ REIKI.
NAPISZ: KONTAKT@EMMA-LANGE.PL LUB ZADZWOŃ 502562629.

 

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|