7 sierpnia 2020

Dzień Księżycowy18/19, Baran
w. 22:15
z. 10:13
20, Lew
w. 05:16
z. 20:23
Burze Magnetyczne
11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 29

1PORADA DNIA

Nie powinieneś okazywać fanatyzmu i stać tylko przy swoim zdaniu, ponieważ wszystko na świecie zmienia się, zarówno ty, jak i świat. W tym dniu może stać się coś, co sprawdzi twoje uczucia. Nie odkładaj tego, co teraz istotne, bo druga taka chwila może nie nadejść. Nie bój się dziś dawać i pomagać, bo to powróci do ciebie z nową energią. Zainteresuj swoich bliskich czymś ciekawym. Wszystko możecie robić razem i wspólnie planować. A jeśli czujecie, że nic wam się nie udaje, to zastanówcie się, czy powinniście kontynuować wspólną podróż. Ten dzień, niczym papierek lakmusowy, może określić, jakie uczucia nas poruszają. Nie działaj impulsywnie, bądź we wszystkim ostrożny. Nieostrożne działania mogą prowadzić do trudnych sytuacji i nieodwracalnych błędów.

Wrześniowe Nowości!

Ten rok pokazał nam, jak wiele osób stara się osiągnąć postępy w swojej pracy. Chcemy podnieść poziom profesjonalizmu u każdego z uczestników, którzy spędzili z nami ten rok. Pierwszym prezentem Jesieni jest maraton “1 +1”, czyli płacisz tylko za jeden maraton, a drugi dostajesz w prezencie. Kalendarz 21 września obchodzi swoje trzecie urodziny, dlatego dajemy Wam prezent.
Kalendarz ewoluował i staje się coraz bardziej oryginalny. Codziennie przygotowujemy dla Was wiadomości z dobrych, profesjonalnych źródeł.
Drugim prezentem dla tych, którzy ukończyli kurs Modelowanie Swoich Pragnień 1 lub przeszli wszystkie maratony, będzie możliwość zakupu video z metodami terapeutycznymi, dzięki którym już na własną rękę będzie można pracować z ludźmi. Terapie te będą także dotyczyły tematów z numerologii. Dowiecie się z nich, w jaki sposób można naładować się energię Liczb.
Jesteśmy w stałym kontakcie z tymi, którzy pracują nad sobą i widzimy, jak zmienia się ich życie wewnętrzne i zewnętrzne. Wielu zdobywa wewnętrzną siłę i praktykę. Z nami możesz nauczyć się wiele ciekawych praktyk!

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NUMEROLOGII? ZAPRASZAMY NA KURS NUMERO – PSYCHOLOGIA! DOWIESZ SIĘ, W JAKI NOWY SPOSÓB MOŻESZ ROZWAŻYĆ ZNACZENIE LICZB – LICZBY PODŚWIADOMEGO UMYSŁU I LICZBY DROGI ŻYCIA.
DRUGA CZĘŚĆ KURSU TO LICZBA I ENERGIA, CZYLI DOWIESZ SIĘ, DOKĄD ZMIERZA TWOJA ENERGIA, CO MOŻE ZABLOKOWAĆ TWOJĄ ENERGIĘ.
TO BARDZO CIEKAWY KURS ZARÓWNO DLA TYCH, KTÓRZY ZAJMUJĄ SIĘ NUMEROLOGIĄ, JAK I DLA TYCH, KTÓRZY PRACUJĄ Z ENERGIAMI, NA PRZYKŁAD Z  ENERGIĄ REIKI.
NAPISZ: KONTAKT@EMMA-LANGE.PL LUB ZADZWOŃ 502562629.

 

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|