8 lipca 2021

Dzień Księżycowy27, Rak
w. 02:49
z. 20:16
19, Rak
w. 04:34
z. 21:05
Burze Magnetyczne
4, 9, 10, 12, 13

1PORADA DNIA

W ciągu dnia wzrośnie nerwowość, pośpiech, roztargnienie. Dzień może być owocny, jeśli poświęcisz go na poszukiwanie informacji, rozwiązywanie złożonego problemu intelektualnego. Im ściślejsze limity i terminy, tym skuteczniejsze będą twoje działania. Nie bądź zbyt szczery i nie narzucaj innym swojego punktu widzenia. Unikaj przechwałek i arogancji. Wieczorem twoje emocje mogą zmienić kierunek i sprawić, że skupisz się na czymś innym. Jeśli jesteś własnym szefem, to jest to dobry moment, aby poważnie ocenić trudności, niespełnione marzenia i plany, i opracować nowy plan działania. Postaraj się odłożyć na bok emocje, jeśli będzie chodziło o coś naprawdę ważnego.

Drodzy czytelnicy, książka „Analiza Podświadomości” ukazała się w naszym wydawnictwie SIRIUS. Ta książka pomoże Wam zrozumieć energię liczb i mechanizmy, które zachodzą w duszy. Już teraz możesz napisać do nas, aby złożyć zamówienie.

kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

 

kontakt@emma-lange.pl

 

Zamów

 
Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułMiesiąc Drewnianej Kozy
Następny artykułPortal Liczbowy – Lustrzana Data 7 – 7
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.