8 sierpnia 2020

Dzień Księżycowy20, Baran
w. 22:30
z. 11:20
21, Lew
w. 05:17
z. 20:21
Burze Magnetyczne
11, 12, 13, 14, 20, 21, 22, 29

1PORADA DNIA

Aby odnieść sukces, musisz analizować i obserwować. Podejmij ostrożnie inicjatywę, nie podejmuj impulsywnych działań. Nieostrożność może prowadzić do błędów, nie mów niczego, co mogłoby zranić inną osobę. Tego dnia bardzo wrażliwi ludzie mogą doświadczać różnego rodzaju wahań nastroju, nawet głębokiej depresji i lęku. Najważniejsze, żeby nie odpływać myślami, a skoncentrować się na tych programach, które są istotne i jasne. Jeśli musisz coś zrobić dzisiaj, zrób to i nie odkładaj na później, jeśli jest to ważne. Uporządkuj rzeczy w sobie, w swojej przestrzeni. Jeśli chodzi o komunikację, dzień nie jest zły, ktoś może udzielić ci interesującej rady, wskazać kierunek. Życie codzienne zajmie dziś ważną część uwagi, energia będzie krążyć wokół codziennego życia. Zaaranżuj swą przestrzeń domową.

Wrześniowe Nowości!

Ten rok pokazał nam, jak wiele osób stara się osiągnąć postępy w swojej pracy. Chcemy podnieść poziom profesjonalizmu u każdego z uczestników, którzy spędzili z nami ten rok. Pierwszym prezentem Jesieni jest maraton “1 +1”, czyli płacisz tylko za jeden maraton, a drugi dostajesz w prezencie. Kalendarz 21 września obchodzi swoje trzecie urodziny, dlatego dajemy Wam prezent.
Kalendarz ewoluował i staje się coraz bardziej oryginalny. Codziennie przygotowujemy dla Was wiadomości z dobrych, profesjonalnych źródeł.
Drugim prezentem dla tych, którzy ukończyli kurs Modelowanie Swoich Pragnień 1 lub przeszli wszystkie maratony, będzie możliwość zakupu video z metodami terapeutycznymi, dzięki którym już na własną rękę będzie można pracować z ludźmi. Terapie te będą także dotyczyły tematów z numerologii. Dowiecie się z nich, w jaki sposób można naładować się energię Liczb.
Jesteśmy w stałym kontakcie z tymi, którzy pracują nad sobą i widzimy, jak zmienia się ich życie wewnętrzne i zewnętrzne. Wielu zdobywa wewnętrzną siłę i praktykę. Z nami możesz nauczyć się wiele ciekawych praktyk!

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O NUMEROLOGII? ZAPRASZAMY NA KURS NUMERO – PSYCHOLOGIA! DOWIESZ SIĘ, W JAKI NOWY SPOSÓB MOŻESZ ROZWAŻYĆ ZNACZENIE LICZB – LICZBY PODŚWIADOMEGO UMYSŁU I LICZBY DROGI ŻYCIA.
DRUGA CZĘŚĆ KURSU TO LICZBA I ENERGIA, CZYLI DOWIESZ SIĘ, DOKĄD ZMIERZA TWOJA ENERGIA, CO MOŻE ZABLOKOWAĆ TWOJĄ ENERGIĘ.
TO BARDZO CIEKAWY KURS ZARÓWNO DLA TYCH, KTÓRZY ZAJMUJĄ SIĘ NUMEROLOGIĄ, JAK I DLA TYCH, KTÓRZY PRACUJĄ Z ENERGIAMI, NA PRZYKŁAD Z  ENERGIĄ REIKI.
NAPISZ: KONTAKT@EMMA-LANGE.PL LUB ZADZWOŃ 502562629

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|