9 czerwca 2019

 

7 Dzień Księżycowy
Księżyc w znaku Panny
wschód księżyca 11:08
zachód księżyca 01:35

Nakshatra Purva – Phalguni
W tym dniu możesz napotkać trudności w komunikacji z innymi ludźmi. Staraj się nie krytykować swoich bliskich, traktuj ze zrozumieniem ich wady. Jeśli dziś pokłócisz się, obniżysz tym swój próg szczęścia. Dzisiaj możesz poczuć się niepewnie, wpaść w depresję z powodu swoich wątpliwości i obaw. Bardzo dobry dzień, by kontaktować się z szefami, autorytetami, władzami. Przejmij inicjatywę.

Zaleca Się
♦ Rozwiązuj pilne problemy,
♦ Obiektywnie oceniaj możliwości drugiej osoby,
♦ Zachowuj si poprawnie,
♦ Nie wydawaj pieniędzy.

Nie Zaleca Się
♦ Rozpoczynać długotrwałych projektów,
♦ Zbytnio analizować to, co się dzieje,
♦ Obrażać się,
♦ Wykazywać egoizm.

Porada Runy Isa: „Opanuj swój zapał i emocje, bo konflikty mogą cię wiele kosztować”.


Nie powinieneś dawać noży w prezencie, ponieważ wraz z takim prezentem, dajesz negatywną energię.

Przypominamy też tym wszystkim, którzy są zainteresowani Tarotem i Numerologią, że w naszym sklepie pojawił się Kurs Giermków, z którego dowiecie się jakie programy karmiczne wpływają na nas, jak można je naprawić i zmienić swoje życie. Dzięki temu kursowi dowiecie się, w jaki sposób konkretny symbol wpływa na nasze postrzeganie świata.

Pragniesz poznać syntezę Numerologii z Tarotem? Wpadnij do naszego sklepu po kurs  https://ledmes.pl/sklep/kursy/kurs-giermkow/

  • Aby dowiedzieć się w jakim stanie są twe czakry, jakie programy na nie działają, jakie blokady przeszkadzają, jaki jest stan twego zdrowia, czego możesz oczekiwać na poziomie informacyjnym, energetycznym oraz materialnym, możesz zamówić u nas „Analizę Czakr”, która obejmuje także stan zdrowia.

|

Poprzedni artykułKalendarz Słoneczny – 9 czerwca 2019
Następny artykułHoroskop Numerologiczny
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.