9 lipca 2021

Dzień Księżycowy28, Rak
w. 03:31
z. 21:10
20, Rak
w. 04:35
z. 21:04
Burze Magnetyczne
4, 9, 10, 12, 13

1PORADA DNIA

Dzisiaj, we wszystkich istniejących sytuacjach, najważniejszą rzeczą jest, aby nie spieszyć się z podjęciem ostatecznej decyzji. Wszelki pośpiech może prowadzić do błędnych działań, a później do wyrzutów sumienia i niezadowolenia. Energia dnia wzywa do ostrożności, do dokładnego rozważenia wszystkich aspektów sytuacji, spróbuj spojrzeć na swoje działania obiektywnie. Runa dnia to Perthro, daje moc wpływania na umysły innych. Jednocześnie bez świadomości subtelnego mechanizmu takiego wpływu, ryzykujemy, że wpadniemy pod wpływ innych i zostaniemy wykorzystani. Nie ufajcie wszystkiemu, co widzicie i słyszycie, co inni chcą wam wmówić. Istnieją na świecie rzeczy, które nie poddają się racjonalnej analizie. Czasami warto zaufać swojej intuicji i uczuciom, podjąć decyzję na podstawie własnych wewnętrznych odczuć.

Drodzy czytelnicy, książka „Analiza Podświadomości” ukazała się w naszym wydawnictwie SIRIUS. Ta książka pomoże Wam zrozumieć energię liczb i mechanizmy, które zachodzą w duszy. Już teraz możesz napisać do nas, aby złożyć zamówienie.

kontakt@emma-lange.pl

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

kontakt@emma-lange.pl

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułPortal Liczbowy – Lustrzana Data 7 – 7
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 10 lipca 2021
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.