7 kwietnia 2020

Dzień Księżycowy15/16, Waga
w. 18:34
z. 06:39
17, Baran
w. 06:04
z. 19:29
Burze Magnetyczne
14, 15, 16, 17, 18, 23, 24

1PORADA DNIA

W zeszłym roku pisaliśmy o dniu 7 kwietnia – wskazówki dotyczące tego dnia są aktualne i w tym roku. Należy dokładnie przemyśleć swoje działania i możliwości, należy działać według ustalonego porządku. Najlepiej ograniczyć rozmowy, a pomoże to skoncentrować się na tym, co ważne, rozważyć wszystkie decyzje. Dobrze jest poświęcić się rutynie, spokojnym pracom, które pomogą uspokoić i wyjaśnić wiele sytuacji. Świetny dzień na zakup leku, zrobienie badań, wybranie diety, środków zapobiegawczych.

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą sprawdzić stan swojego zdrowia, mamy dla Was propozycję pt. „Skanowanie Twojego Zdrowia”. Taka diagnoza polega na wyjaśnieniu obszarów problematycznych w ciele, dobraniu odpowiedniej homeopatii (indywidualnie do osoby), dobraniu odpowiedniej diety z włączeniem produktów uczulających (indywidualnie). Nie jest to spis produktów, leków, diety, które dostaje każdy zamawiający. Jest to w stu procentach indywidualna terapia. Cały czas uczulamy Was na to, że każdy z nas jest inny, więc każdemu pasuje co innego – konkretny lek, nawet homeopatyczny, wyleczy jedną osobę, a drugiej zaszkodzi, więc należy WSZYSTKO dobierać INDYWIDUALNIE. Poza tym każdy, kto zamówi diagnostykę Skanowanie Twojego Zdrowia, przejdzie ważny test, który określi energię i wrażliwe obszary.
>> Piszcie w tej sprawie na e-mail: kontakt@emma-lange.pl

W relacjach osobistych dzisiaj najważniejsza będzie opieka, pomoc, materialne oznaki uwagi, więc jeśli chcesz dać komuś prezent, to tylko przydatny.

Zapraszamy cię do poznania siebie, swoich umiejętności, otwarcia programów, które przeszkadzają Ci i nie pozwalają być szczęśliwym. Możesz zapoznać się z naszym interesującym produktem 11 Kobiet w Mojej Duszy. Dowiesz się, dlaczego doświadczasz konkretnych przeżyć, czy możesz zmienić swój los i dokąd zaprowadzi cię ta wiedza.

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|