13 sierpnia 2020

Dzień Księżycowy25, Bliźnięta
w. 23:43
z. 15:55
26, Lew
w. 05:25
z. 20:11
Burze Magnetyczne
13, 14, 20, 21, 22, 29

1PORADA DNIA

Zastanówmy się, co zrobić, aby zmniejszyć napięcie w sobie. To skomplikowany dzień, bo trzeba będzie zaakceptować zmiany, które przyniesie. Będzie nam się wydawało, że inni na nas naciskają. To może wywoływać zastój i opór przed życiem, niechęć do rozmów. Napięcie pomiędzy ludźmi może wzrastać i niszczyć harmonię. Nie warto wprowadzać zmian zbyt szybko, przeciążać się fizycznie i psychicznie. Nie należy brać na siebie więcej, niż jesteśmy w stanie wytrzymać. Dzisiaj nie warto odwiedzać miejsc rozrywki, wychodzić do ludzi.

Wrześniowe Nowości!

Ten rok pokazał nam, jak wiele osób stara się osiągnąć postępy w swojej pracy. Chcemy podnieść poziom profesjonalizmu u każdego z uczestników, którzy spędzili z nami ten rok. Pierwszym prezentem Jesieni jest maraton „1 +1”, czyli płacisz tylko za jeden maraton, a drugi dostajesz w prezencie. Kalendarz 21 września obchodzi swoje trzecie urodziny, dlatego dajemy Wam prezent.
Kalendarz ewoluował i staje się coraz bardziej oryginalny. Codziennie przygotowujemy dla Was wiadomości z dobrych, profesjonalnych źródeł.
Drugim prezentem dla tych, którzy ukończyli kurs Modelowanie Swoich Pragnień 1 lub przeszli wszystkie maratony, będzie możliwość zakupu video z metodami terapeutycznymi, dzięki którym już na własną rękę będzie można pracować z ludźmi. Terapie te będą także dotyczyły tematów z numerologii. Dowiecie się z nich, w jaki sposób można naładować się energię Liczb.
Jesteśmy w stałym kontakcie z tymi, którzy pracują nad sobą i widzimy, jak zmienia się ich życie wewnętrzne i zewnętrzne. Wielu zdobywa wewnętrzną siłę i praktykę. Z nami możesz nauczyć się wiele ciekawych praktyk!

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

Chcesz Dowiedzieć Się Więcej O Numerologii? Zapraszamy Na Kurs Numero – Psychologia! Dowiesz Się, W Jaki Nowy Sposób Możesz Rozważyć Znaczenie Liczb – Liczby Podświadomego Umysłu I Liczby Drogi Życia.
Druga Część Kursu To Liczba I Energia, Czyli Dowiesz Się, Dokąd Zmierza Twoja Energia, Co Może Zablokować Twoją Energię.
To Bardzo Ciekawy Kurs Zarówno Dla Tych, Którzy Zajmują Się Numerologią, Jak I Dla Tych, Którzy Pracują Z Energiami, Na Przykład Z  Energią Reiki.
Napisz: Kontakt@Emma-Lange.Pl Lub Zadzwoń 502562629

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|