20 października 2019

Dzień Księżycowy22 DK, Rak
wsch. 21:59
zach. 14:50
6 DS, Waga
wsch. 07:17
zach. 17:40
Burze Magnetyczne
1, 12, 29, 30

1PORADA DNIA

To wspaniały dzień na zadbanie o swoje zdrowie. Bądźmy we wszystkim ostrożni, dążmy do czystości. Jeśli zrobimy dzisiaj pranie, to rzeczy będą wyjątkowo dobrze wyprane i przyjemne w dotyku. Wykonujmy dzisiaj proste, zwykłe prace. Nie nadwyrężajmy się, bo zmęczenie może wywołać negatywne emocje. Nie kontaktujmy się z dużymi grupami ludzi, ponieważ pozostawią negatywne wrażenie. To wspaniały dzień na analizę swego wnętrza, na zastanowienie się nad tym, co jest ważne. Nie zmieniajmy niczego w związku, nawet wtedy, jeśli zmiany będą naciskały. Nie podejmujmy się nowych projektów, dopóki nie będziemy gotowi, by cokolwiek rozpocząć.

W czym przejawia się Kwantowa Motywacja? Jest to okazja, aby poczuć siebie, swoją drogę, dzięki ustanowionym mechanizmom nawiązywania relacji ze światem. Nie ma magii, jest fizyka! Całe nasze życie to różne scenariusze i możesz wybrać ten, który jest ci najbliższy. Jest to kurs online – przejdziesz go w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Przygotowujemy ciekawe filmy, ćwiczenia i praktyki, które wprowadzą nową energię do twojego życia.

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi KURSAMI, które pomogą rozwinąć Twoje umiejętności, uzupełnią Twoją wiedzę! Zapraszamy na kurs Meta-Karty talii celtyckiej, na którym dowiesz się o potężnych praktykach, które pomogą Ci zdiagnozować problemy klientów lub Twoich bliskich.

|