sobota, Sierpień 24, 2019

24 sierpnia 2019

24 Dzień Księżycowy
Księżyc w znaku Bliźniąt
wschód księżyca 23:45
zachód księżyca 16:13

 

9 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Panny
wschód słońca 05:42
zachód słońca 19:50

Burze Magnetyczne w Sierpniu;
> 29.
https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-w-sierpniu-2019/

PORADA DNIA
Dzień należy wykorzystać na zdobywanie wiedzy. Wiedza zmienia człowieka, pokazuje mu nowe możliwości i otwiera drzwi, o których nie myślał. Konieczne jest poszerzenie horyzontów, zrozumienie świata drugiej osoby i głębsze spojrzenie na sytuację. Zostanie  odkryta przed tobą jakaś ważna tajemnica. Dzisiaj słuchaj wszystkiego, co pomoże zakończyć ważne sprawy. Nie powinieneś być smutny – uwierz, że wszystko skończy się pozytywnie, nawet najtrudniejsza sytuacje znajdą dobre zakończenie.
Cytat dnia: „W życiu nie ma czasu na monotonię. Jest czas na pracę i czas na miłość. To wszystko nie pozostawia nam czasu na nic więcej” – Coco Chanel

DIALOG z CIAŁEM
Czy odczuwałeś kiedyś gorycz w ustach? Może to być przyczyną niektórych chorób, np. chorób przyzębia. Jeśli goryczy towarzyszy nieprzyjemny zapach, należy leczyć dziąsła. Jeśli goryczy w jamie ustnej towarzyszą wzdęcia, świadczy to o zapaleniu błony śluzowej żołądka lub zapaleniu trzustki. Czasami taki nieprzyjemny objaw może wskazywać na problemy z pęcherzykiem żółciowym. Choroby autoimmunologiczne mogą również objawiać się odczuwaniem gorycz w jamie ustnej.

ŚWIADOMIE na TALERZU
Jeśli masz skłonność do kamicy, powinieneś bardzo ostrożnie jeść mięso, nie częściej niż dwa razy w tygodniu. Jeśli jesz mięso lub ryby, to przy kamicy moczowej powinno je się mielić, zjadać je w rozdrobnionej postaci. Produkty takie, jak ozór wołowy lub wątroba powinny zostać całkowicie wyeliminowane. Nie można jeść krewetek, kalmarów, a nawet glonów. Szczaw, szpinak i sałatka również powinny zniknąć z twojego talerza, ponieważ produkty te zawierają kwas szczawiowy, który może tworzyć kamienie nerkowe.

SENNA PODRÓŻ
Jeśli marzysz o rodzinie, oznacza to, że będziesz miał nowe plany i przedsięwzięcia. Może  czekać na ciebie ważne wydarzenie. Jeśli widzisz zebraną całą rodzinę, to możliwe jest zrealizowanie tych pomysłów, które doprowadzą do pozycji materialnych. Jeśli rodzina jest smutna we śnie, nie warto niczego zaczynać.

META – KARTY „ROZMOWY z PODŚWIADOMOŚCIĄ”

meta-karta morze

Morze
Ta karta mówi, że teraz nasze uczucia będą bardzo silnie odczuwane. Energia staje się teraz bardzo silna. To bardzo kreatywna energia. Ten symbol wskazuje, że coś się w nas budzi, wymaga miłości. Może powstać scenariusz: „przecież znam go (ją) bardzo dobrze, to moja bratnia dusza, miłość od pierwszego wejrzenia”. Podświadomość wycofa z nas romantyzm, zmniejszy agresywność (lub łatwiej będzie nam ukryć agresję). Podświadomie możemy być pod wpływem impulsu, możemy rzucać życiu nowe wyzwania.
W tym okresie możemy połknąć dużą część informacji, której nie będziemy w stanie natychmiast strawić.
Morze jest również symbolem tego, że nie powinniśmy zbyt wiele mówić. Podświadomie chcemy działać, ale działanie jest możliwe tylko wtedy, jeśli wybierzemy właściwy kierunek.

|

Popularne

Znani Ludzie a Numerologia

Odkryj nasze książki

Książka + Karty
„Meta Karty”

Autorka książek, publikacji.

Emma Lange

Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.