21 kwietnia 2021

Dzień Księżycowy10, Lew
w. 12:06
z. 04:14
2, Baran
w. 05:35
z. 19:53
Burze Magnetyczne
23, 24, 25, 26

1PORADA DNIA

Wykorzystaj twórcze impulsy i przypływ energii do poważnych zmian w bieżących sprawach. Spójrz inaczej na świat – nie tak, jak przywykłeś to robić. Nie spędzaj dziś zbyt dużo czasu na rozmowach. Okoliczności sprzyjają promowaniu własnych idei i wystąpieniom publicznym. Jeśli masz firmę, to reklamuj ją. Można odnieść sukces na krótki dystans, osiągnąć coś dzięki urokowi osobistemu i odwadze. Jest to dobry dzień na podjęcie ryzyka. Jeśli coś Cię za bardzo niepokoi, ale nie czujesz się przekonany o potrzebie rozwinięcia tego tematu, zrezygnuj. Nie powinieneś rozpoczynać głęboko emocjonalnej lub konfliktowej rozmowy, jeśli nie masz siły lub jeśli czujesz się zmęczony. Zewnętrzne wskazówki, które nie zależą od Twoich planów i oczekiwań, pokażą Ci, na jakie nowe rzeczy należy zwrócić uwagę. Zdarzenia mogą przebiegać w różny sposób i będą dość intensywne. W osobistych relacjach wyłącz samokontrolę i działaj na według swojego serca.

7 maja odbędzie się Gra Transformacyjna Baba-Jaga i Zaczarowany Las. Kto może się dostać do tego lasu? Przede wszystkim ci, którzy szukają zrozumienia siebie, swojego rozwoju, mądrości. Będziecie mogli zadać Babie-Jadze pytania i przedstawić swoje cele, uzyskać odpowiedzi na niepokojące problemy, które pojawiają się w Waszym życiu. Zaczarowany Las to sen Waszej podświadomości. Będziecie mogli wniknąć do niego, zrozumieć, co Was ogranicza, co Wam pomaga i co stwarza przeszkody. A bonusem dla tych, którzy są z nami, będzie terapeutyczna praca plastyczna MIOTŁA. Będziecie mogli narysować własną Linię Czasu, Linię Intencji i swojego Asystenta, który poprowadzi Was do realizacji pragnień.

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Z powrotem

Zamów

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|

Poprzedni artykułDzień Księżycowy – 24 sierpnia 2019
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 25 sierpnia 2019
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.