6 czerwca 2020

Dzień Księżycowy16, Koziorożec
w. 21:59
z. 05:41
18, Bliźnięta
w. 04:26
z. 21:00
Burze Magnetyczne
8, 15, 21

1PORADA DNIA

Dzisiaj możesz być zmartwiony, doświadczając sytuacji, która już raz spowodowała stres. Życie może wymagać od ciebie nieoczekiwanych i ważnych wyborów, a także decyzji. Twoja przyszłość zależy od tego, jak bardzo poradzisz sobie z tym, co zrzuci na ciebie ten dzień. Niektórzy z nas mogą zyskać na sile, jeśli umiejętnie wyrażą swoją opinię i staną w opozycji do ważnych faktów i argumentów. Zacznij działać, a wtedy uzyskasz wsparcie energii, która będzie dla ciebie ważna. To dzień przejścia, dlatego też nie obiecuje stabilności, ale możesz dowiedzieć się, w jaki sposób zyskać więcej siły. Jeśli nie boisz się zmian, możesz wygrać, odnieść sukces dzięki sile woli. Rano będziesz musiał działać bardziej aktywnie. Pierwsza połowa dnia może sprawić, że dasz z siebie więcej energii. Popołudnie ma na celu zapewnienie komfortu w twoim domu.
Dzień przejścia, czyli data 06.06 da nam energię na cały miesiąc. Dokąd zostanie ta energia skierowana? Odpowiedź znajdziesz w Lustrzana Data 06.06/2020. Dowiesz się do jakiego trawisz labiryntu w poszukiwaniu szczęścia. Potrwa to miesiąc, bo następna Lustrzana Data 07.07 anuluje energię daty 06.06.

Opracowuję kurs „Modelowanie Swoich Pragnień II”. Znajdą się w nim aspekty dotyczące mężczyzn i kobiet. Studenci na kursie dowiedzą się, jakie są relacje, jakie archetypy partnerstwa są ukryte w liczbie podświadomości. Dowiedzą się, w jaki sposób praktyczne zajęcia twórcze pomagają modelować nasze ego. Kreatywne narzędzia, które rozwijają pole energetyczne i wzmacniają relacje, uczą rozwijania charyzmy i pewności siebie. Ci, którzy wzięli udział w kursie „Modelowanie Swoich Pragnień I” , a zapiszą się na drugi, otrzymają prezent – elektroniczną talię kart wraz z instrukcją, pt: „Archetypy w Mandalach”. Elektroniczna talia nie trafi do sprzedaży, będzie dostępna jedynie, jako dodatek/prezent do kursu.

2. W następnej części DIALOG Z CIAŁEM.

Poprzedni

ZAMÓW

Emma Lange blog

Emma Lange – portfolio
kontakt@emma-lange.pl

|