1 grudnia 2018

17 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Strzelca
wschód słońca 07:29
zachód słońca 15:36

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 3, 8, 26, 29.

Jeśli w trudnej sytuacji ktoś będzie potrzebował osoby odpowiedzialnej, to spróbuj pomóc. Prawidłowo planuj swój czas i obowiązki. Za wszelką cenę odejdź od konfliktów i kłopotów. We wszystkim potrzebne jest kreatywne podejście, więc lepiej zaakceptować problemy z humorem niż z paniką.

Zdrowie i Uroda
Żurawina.
Doskonałe jagoda, której stosowanie pomaga wzmocnić naczynia włosowate, wyeliminować infekcje pęcherza moczowego i nerek. Ta jagoda jest w stanie złagodzić reakcje alergiczne, a także problemy, których źródłem jest naruszenie metabolizmu. Żurawina pomaga tym, którzy wychodzą z trudnych chorób. Ale żurawina jest przeciwwskazane w przypadku chorób żołądka i dwunastnicy. Podobnie jak ludzie, którzy mają tendencję do biegunki, powinni uważać.

Menu
Najlepszą marynatą dla jagnięciny jest sok z granatów, zmieszany z czosnkiem i sokiem z cytryny, wtedy tłuszcz nie jest straszny, a blaszki cholesterolu nie będą osadzane na naczyniach.

Sny
W Indiach jest ciekawy rytuał, przed pójściem spać, by oklepywać łydki. Niektórzy Hindusi wierzą, że to właśnie ten rytuał uwalnia nogi od grawitacji, a ponadto przyciąga sukces finansowy.

|