1 lutego 2018

18 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Wodnika
wschód słońca 07:24
zachód słońca 16:32

 

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– – 5, 7, 10 i 15 burza magnetyczna

Ogólny Opis Dnia i Jego Wpływów
Dzień poświęcony kosmicznej sile, radości życia, rozkwitowi oraz pomnażaniu naszego majątku. Nie mamy tu na myśli tylko majątku materialnego – może to być majątek duchowy, majątek mentalny a także taki, który jest dla nas ciężarem. Dzisiaj każdy powinien być radosny, lekki, optymistyczny, wstrzymały. Człowiek sam siebie musi ocenić – czy postępuje dobrze, czy postępuje źle?!
Jeśli człowiek nagromadził w sobie dużo zła, to może go boleć ciało, albo może się zranić, dlatego musi uważać i wszystko odbierać jako wskazówki lub znaki.
Przed przykrymi niespodziankami uchroni nas modlitwa i dobrze by było przed wstaniem z łóżka pomodlić się, by niebiosa ochroniły nas swoim płaszczem.

Chcieliśmy się z Państwem podzielić tym, co napisała do naszej redakcji jedna z czytelniczek, pani Zofia (naturalnie za jej zgodą).

W moim życiu był bardzo skomplikowany czas, nic mi się nie układało, wszystko szło pod górkę. Na dodatek rozeszłam się z mężem, rodzina się ode mnie odwróciła, dzieci przestały do mnie odzywać.
Pewnego dnia gdy szłam ulicą, podeszła do mnie Cyganka. Na początku nie chciałam z nią rozmawiać, ale ona nalegała na rozmowę. Złapała mnie za rękę, spojrzała w oczy i powiedziała – kochana, dzisiaj bardzo dobry dzień na wybaczenie. Cyganka odeszła a ja poszłam do domu. Zastosowałam się do jej wskazówek. Zrobiłam rytuał, który mi przekazała, a którym chciałabym się z wami podzielić, bo może komuś pomóc. Moje życie uległo znacznej poprawie, rodzina zaczęła ze mną rozmawiać, dzieci wspierać i nawet były mąż okazał się być przyjazny”.

Dzisiaj jest taki dzień wybaczenia. W przestrzeni tworzy się kanał wybaczania i wszelkie rytuały związane z wybaczaniem, poprawą losu będą działały silniej. A oto rytuał, który otrzymaliśmy od pani Zofii:

Kupujemy 5 czerwonych róż i stawiając je w wazonie, wyobrażamy sobie jak woda zabiera od nas wszelkie problemy. Mówimy przez cały dzień taką oto regułkę;

„Dzisiaj spotykam swój los, a za plecami zostawiam wszystkie przykrości”.

Od rana tworzymy most sukcesu i powtarzamy tą regułkę. Każdy z nas powinien wypracować własną metodę, ale nie zaszkodzi pożyczyć sobie tę od pani Zofii.
Bardzo dobrze dzisiaj do torebki, czy do kieszeni włożyć biały kamień – może być szlachetny lub półszlachetny. Biały Kamień niesie bardzo silną energię związaną z miłością i zmniejsza swoją energią nasze cierpienie. Nawet ci z nas, którzy mają skłonności do nadciśnienia tętniczego, odczują poprawę – ciśnienie wyrówna się. Będziemy mniej reagowali na warunki pogodowe.

Sny
Sny będą lekkie. Uważa się, że 18 dnia słonecznego sny są puste, ale nasze badania wskazują na to, że nie jest tak do końca.
Ujrzeć we śnie kłótnię – konflikt na jawie.
Zobaczyć konia w galopie – znajdziemy wyjście z trudnej sytuacji.
Koń uwiązany lub z jeźdźcem – należy inaczej spojrzeć na swoje decyzje i możliwe, że nie będą one takie sukcesywne, jak nam się wydawało.
Śpiewać – znajdziemy duchową równowagę.
Fałszować – stare pomyłki dadzą o sobie znać.

Menu
Jedzenie powinno być lekkostrawne. Jedzmy często, ale małe porcje – nawet 7 porcji w ciągu dnia.

Zdrowie i Uroda
Bardzo ważne, by zadbać dzisiaj o swe nerki. Nie wolno dzisiaj obrażać się, bo każda obraża, każda taka emocja może przynieść nam skłonność do kamieni – w nerce ale i woreczku żółciowym. Mogą one powstać, dlatego należy zrelaksować się, wybaczyć – powinniśmy utworzyć dzisiaj most wybaczenia, w którym stworzymy swój sukces, a za plecami zostawimy przykrości.

|

Poprzedni artykułPieczone Ziemniaki Jamie Oliver’a
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 1 lutego 2018
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.