1 stycznia 2019

17 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:52
zachód słońca 15:43

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 1, 2, 3, 6, 7, 8, 10 11.

Jak zaplanujesz pierwsze 12 dni roku, taki będzie cały rok. Spróbuj więc mądrze wszystko zorganizować, przemyśleć. Dzisiaj musisz kultywować w sobie wartości duchowe, np.  dziękując komuś za ich uprzejmą postawę, przyjaźń i zrozumienie. Przyjmowanie takich energii, pomoże ci później wyjść z trudnych sytuacji. Dziś musisz wykazać się maksymalną szczerością w stosunku do siebie, unikniesz dzięki temu błędów.

Zdrowie i Uroda
Jeśli chcesz, aby twój mózg działał poprawnie i na starość, musisz zmusić się do pisania inną niepracującą ręką i słuchać muzyki, której słuchanie jest nieprzyjemne. Ponadto rób przysiady każdego dnia, co najmniej 10-15 przysiadów. Pomoże ci to rozwinąć grupę mięśni, która zapobiegają upadkom w starszym wieku.

Menu
Dlaczego sałatka z pomidorów i ogórków nie jest zbyt przydatna. Ponieważ pomidory tworzą kwaśne środowisko, a ogórki są zbyt zasadowe. Substancje te natychmiast reagują ze sobą, powstaje sól, co może niekorzystnie wpływać na pracę nerek i wątroby. Najlepiej przygotować sałatkę: pomidory, bułgarski pieprz, ciemną cebula – w tej sałatce musi być obecność bazylii.

Sny
Dzisiaj mogą przyjść do ciebie sny, które otworzą drzwi do nowej przyszłości.
Jeśli przyśnią ci się ludzie, którzy traktują cię dobrze – powinieneś słuchać ich rad.
Jeśli kłócisz się z kimś lub boisz się kogoś, to ktoś powinien zajmować się swoimi sprawami, a nie twoimi.
Dzisiejsze sny nie trzymają się przeszłości, abyś nie stał w jednym miejscu.

|