10 czerwca 2019

23 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Bliźniąt
wschód słońca 04:25
zachód słońca 21:02

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 24, 26.

burze magnetyczne w czerwcu – https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-czerwiec-2019/


Nowiny Naszej Witryny

W jaki sposób matryca numerologiczna może pomóc w rozwiązaniu problemów w strefie miłosnej? Często niczego nam w życiu nie brakuje, bo odnosimy sukcesy w pracy, jesteśmy zadbani, zdrowi… A jednak relacje miłosne kuleją, nie potrafimy stworzyć dłuższej relacji, albo ciągle trafiamy na kogoś nieodpowiedniego dla nas! Analiza Osobista Uczuć pokaże na co możemy liczyć w miłości, jakie niesiemy programy w podświadomości, jakiego partnera przyciągniemy.
Pokaże także jak nastawieni jesteśmy na rodzinę, czy związki przyjacielskie. Matryca numerologiczna odpowie w jaki sposób zmienić perspektywę życia osobistego. Wszystkie liczby i ich pozycje są ujęte indywidualnie i pokazują precyzyjnie w jaki sposób odbieramy życie osobiste, w jaki sposób odbieramy miłość, relacje, dom rodziny. Dowiesz się także, czy jesteś podłączony pod pole informacyjne miłości, czyli pod egregor miłości. A może jesteś człowiekiem, który szybko zakochuje się, wpada w emocjonalne jezioro, a potem okazuje się, że to jezioro stało się oceanem pomyłek?! Często zamiast miłości dostajesz samotność, konflikty.

Analizę Osobistą Uczuć zamówisz, pisząc na adres;
https://ledmes.pl/sklep/oferta/analiza-osobista-uczuc/

 


Zalecenia na Dziś
Nie powinieneś angażować się w duże operacje finansowe, nie mówiąc już o wydawaniu pieniędzy na rzeczy, których w ogóle nie potrzebujesz. Uważaj więc co kupujesz. Możesz stracić kontrolę i wydać zbyt dużo pieniędzy. Lepiej spędzić ten dzień z bliskimi, zwłaszcza z dziećmi, a pomoże to uniknąć takich zachowań.

Zdrowie i Uroda
Ibuprofen nie jest przeznaczony dla mężczyzn, ponieważ hamuje produkcję testosteronu. Często przyjmujemy środki przeciwbólowe, ale nie zawsze wiemy, jak wpływają na organizm. Ibuprofen ma negatywny wpływ na układ płciowy u chłopców. Zarówno paracetamol, jak i ibuprofen mają negatywny wpływ na układ hormonalny u mężczyzn –  ibuprofen na produkcję testosteronu, a paracetamol na jakość nasienia.

Menu
Kakao pomaga zwalczać demencję. Jeśli w starszym wieku człowiek jest aktywny, angażuje się w cokolwiek, to zapewnia sobie sprawny umysł. Kakao pomaga złagodzić zmęczenie u osób po 70 roku życia. Kakao zawiera wiele flawonoidów, które pozytywnie wpływają na komórki nerwowe. Jedynie ten pyszny napój najlepiej przygotować na mleku ryżowym.

Sny
Jeśli śnisz, że jesteś w łazience, to podświadomie chcesz osiągnąć sukces. Zwłaszcza, gdy nalewasz do wanny wodę do kąpieli – wtedy oczekuj pozytywnych wydarzeń i głębokich emocji.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|

Poprzedni artykułHoroskop Numerologiczny
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 10 czerwca 2019
Emma Lange
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.