11 stycznia 2019

27 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:48
zachód słońca 15:56

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 11.

Dziś możesz odczuwać irytację i nerwowość. Nawet bliscy mogą ci się wydawać elementami, które przeszkadzają, a nie pomagają. Nie powinieneś podążać za swoimi emocjami, ponieważ możesz wywołać konflikt, którego nikt nie będzie potrzebować. Twoje emocje mogą sprawić, że bliscy będą bardzo zmartwieni. Ponadto wiele konfliktów może wejść w stan chroniczny, możesz tego później bardzo żałować. Nie wystawiaj na próbę cierpliwości innych ludzi.

Zdrowie i Uroda
Medycyna wschodnia zawsze zaskakiwała mądrością. W naszym ciele jest wiele punktów, które pozbawiają nas zbędnej energii. Należy dodać, że punkty są zjednoczone w meridianach. Punkty, które są odpowiedzialne za pracę płuc, są połączone z punktami odpowiedzialnymi za pracę jelita grubego. Wpływ na jelitowy południk pomaga skórze w pracy. Jelito cienkie jest połączone z południkiem serca, a jeśli się po nim poruszasz, możesz pozbyć się bólów głowy i napięcia. Wniosek jest taki, że nasze ciało jest połączeniem organów, komórek i procesów. Zatem wszystko powinno być traktowane jako całość.

Menu
Aby nasza tarczycy działała bez przerwy, konieczne jest spożywanie nie tylko jodu, ale także selenu. Selen wspiera i wzmacnia naszą odporność. A co najważniejsze zmniejsza ryzyko chorób autoimmunologicznych. Selen znajduje się w jajach, owocach morza, a także w czosnku. Jest również zawarty w nasionach dyni – są one bardziej użyteczne niż nasiona słonecznika.

Sny
Dziś marzenia wskażą, że niektóre prace będą bardzo ważne i muszą zostać zakończone. Zwłaszcza jeśli we śnie przychodzisz do ludzi, których dobrze znasz, wtedy zastanów się, jakie emocje są między wami i nad jakimi uczuciami należy popracować.

|