12 stycznia 2018

28 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:41
zachód słońca 15:48

 

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 17 stycznia burza magnetyczna

Ogólny Opis Dnia i Jego Wpływów
Dzień poświęcony jest matce ziemi, jej energii. Nie jest to łatwy dzień, więc od poważnych spraw lepiej odejść, nie rozwiązywać ich. Nie można dzisiaj wykonywać prac z ziemią, zabijać zwierząt, bardzo dobrze sadzić rośliny.
Wspominajmy dzisiaj zmarłych. Nie należy dzisiaj niczego ważnego robić, bo później zostanie to niedokończone, a szczególnie sprawy, które związane są z finansami.
Zwracajmy uwagę na intonację głosu, bo zbyt oficjalna lub nerwowa intonacja naszego głosu, może popsuć relacje z bliskimi. Najpierw poznajemy swoje wewnętrzne odczucia, a potem wypowiadajmy się.
Stawiajmy dzisiaj przed sobą konkretne cele i pomyślmy nad krokami, które zaprowadzą nas do tego celu.
Im mniej emocji w ten dzień, tym lepiej dla spraw roboczych. Niektórzy z nas otrzymają bardzo ważne wiadomości bądź to przez telefon, bądź przez pocztę mailową i nie należy tej wiadomości ignorować.
Mogą powstać jakieś nagłe sytuacje i w pierwszym odruchu nie uwierzymy, że coś takiego mogło się stać, ale nie racjonalizujmy tej sytuacji, nie odrzucajmy jej od razu.
Jeśli poczujemy, że jest to coś nieoczekiwanego, to będzie to oznaczało, że czeka na nas dużo pracy i trzeba się zebrać w sobie, by ją wykonać. Niektórzy z nas mogą poczuć się nieszczęśliwi i gdy tak się stanie, będzie to oznaczało, że jakaś negatywna energia jest w naszej aurze. Trzeba zwrócić uwagę na swoje otoczenie, bo być może w otoczeniu jest jakiś wampir energetyczny, który czerpie z nas energię.
Niektórym ludziom lepiej będzie w samotności, w jakiejś izolacji, więc na siłę nie wyciągajcie tych ludzi z ich eremu. Nie zmuszajcie ich do sztucznej radości i do otwierania się. Uszanujcie to!
Dzisiaj wspomagać będzie nas liczba 93. Czasami możemy poczuć, że otaczają nas nieszczerzy ludzie, że otaczają nas jakieś plotki. Na swej skórze możemy poczuć krytykę lub mieć wrażenie, że ktoś nas wyśmiewa, jednak z cierpliwością i godnością trzeba wyjść z trudnych pozycji.
Chrońmy się dzisiaj, a najlepiej poprzez modlitwę.

Sny
Tylko te sny, które śnimy przed wschodem słońca, będą zawierały wskazówki. Usłyszeć swoje imię we śnie oznacza, że nad nami jest sukces i ochrona.
Zobaczyć ziemię – ciężka choroba.

Menu
Nie jeść dzisiaj mięsa.
Stosujmy dzisiaj jedzenie rozdzielne, czyli warzywa oddzielnie, owoce oddzielnie. Nie łączymy skrobi z węglowodanami.
Głównym bohaterem na naszym stole powinny być dzisiaj kasza i warzywa, oraz kefir. Możemy jeść chleb, ale na zakwasie, a nie na drożdżach.

Zdrowie i Uroda
Dzisiaj można kupować zioła, przygotowywać lekarstwa. Możemy rozpocząć różnego rodzaju diety.
Unikajmy dzisiaj operacji chirurgicznych.
Uzdrawiać trzeba się holistycznie, czyli objąć i duszę, i ciało. Bardzo ważne zadbać o sprawy hormonalne. Słabym punktem będzie tarczyca i przysadka mózgowa, zatem starajmy się dzisiaj zachować spokój i wyciszyć swoje emocje.

|

Poprzedni artykułSukces w Psychologii
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 12 stycznia 2018
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.