12 stycznia 2019

28 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:48
zachód słońca 15:57

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– brak burz magnetycznych.

Możesz dziś zrobić coś nowego, spotkać się, poznać ludzi, którzy dopiero zaczynają odgrywać ważną rolę w twoim życiu. Możesz zmienić dzisiejszą sytuację, przemyśleć nowe plany i przywrócić reżim. Poczujesz przypływ nowej siły, a otoczenie popchnie cię, abyś zebrał w sobie wszystkie siły i zaczął działać aktywnie w zawodzie. Dzisiaj nie powinieneś koncentrować się na sprawach miłosnych.

Zdrowie i Uroda
Zimowe zmiany temperatury i powietrza, a także presja, zmiany w diecie, często wywołują ataki serca, szczególnie u osób, które są meteopatami i już mają problemy z sercem. Zimą używa się więcej konserw i solonej żywności, która zatrzymuje wodę w ciele, dlatego warto odrzucić kiełbasy i dodać więcej błonnika. Dla lepszego samopoczucia powinniśmy więcej przebywać na zewnątrz.

Menu
Mikroflora jelitowa musi zostać wzbogacona nie tylko o kultury bakterii. Jesteśmy przyzwyczajeni do kupowania probiotyków, ale jednocześnie, gdy jest ich zbyt dużo, mogą również wywoływać negatywne reakcje, na przykład choroby autoimmunologiczne. Konieczne jest również, aby móc karmić te bakterie, które już są w ciele, czyli jedzmy pieczarki, cykorię, karczochy i jagody.

Sny
Dziś marzenia będą prorocze – ich symbole będą mówić o przyszłości. Nie warto dziś opowiadać swoich snach. Należy poczekać kilka dni i dopiero udostępniać informacje o śnie.

|