14 lutego 2019

29 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Wodnika
wschód słońca 07:02
zachód słońca 16:55

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 15, 21.

Dzisiaj możemy mieć pragnienie silnych emocji, otrzymania czegoś ekstremalnego. To, co popsujemy dzisiaj, będzie bardzo trudne do naprawienia. Życie może rzucić trudne sytuacje, które doprowadzą do wzrostu adrenaliny. Mogą ujawnić się tajemnice, które będą trudne do zrozumienia i zaakceptowania. Odkrycie ich może doprowadzić do fizycznego i emocjonalnego wyczerpania. Ci którzy dążą do zjednoczenia się z kimś, mogą być zawiedzeni, ponieważ dzisiaj ludzie będą chronić swoje granice i przestrzeń.

Zdrowie i Uroda
Z jakiego materiału powinna być pościel? Niektórzy uważają, że z lnu – materiał ten był od dawna używany do produkcji bielizny pościelowej, nie zużywa się tak szybko, jest naturalna. Jednak niektórzy mają wrażliwą skórę i len będzie powodował problemy skórne. Bawełna jest również doskonałym materiałem, ale bardzo aktywnie współdziała z kolagenem skóry. Jeśli śpimy na bawełnianej poszewce, wtedy na naszej twarzy będę szybciej pojawiały się zmarszczki. Bardzo wrażliwi ludzie mogą zastąpić bawełnę jedwabiem. Im mniej sztucznych materiałów, tym lepiej dla zdrowia. Dobry sen jest ważny dla skóry.

Menu
Gdy roślina jest uszkodzona, powstają tzw. gumy. Te włókna są zdolne do fermentacji. Często są używane do wyrobu galaretki. Pomagają oczyścić jelita, a nawet mają korzystny wpływ na krew. Absorbują niepożądane substancje i wydalają je z organizmu. Gumy są dozwolone nawet w żywności dla niemowląt.

Sny
Jeśli dziś marzysz o czymś związanym z drogą, transportem, podróżowaniem, to życie oferuje połączenie się z kimś. Czekają na ciebie zmiany i będziesz musiał zaakceptować je. Otwórz się na nowe, a nie pożałujesz.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|