15 sierpnia 2018

30 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Lwa
wschód słońca 05:28
zachód słońca 20:08

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 16, 29.

Ogólny Opis Dnia i Jego Wpływów
Nie myśl o przeszłości, nie powracaj do wspomnień, by znowu czegoś doświadczyć. Szczególnie wrażliwsi z nas mogą wpaść w depresję. Staraj się zachować spokój i zwracaj uwagę na to, co jest teraz, w tej chwili i decyduj o rzeczywistych zadaniach. Ponadto dzisiaj powinieneś działać zdecydowanie, a podejmując decyzje, być skoncentrowanym. Mogą przydarzyć się nieporozumienia z partnerami, więc staraj się zachować spokój. Najważniejsze, by nie ranić się przykrymi słowami.

Zdrowie i Uroda
W tym dniu kontynuujemy temat naczyń krwionośnych i zwracamy uwagę na przypadłość tzw. „zimnych stóp”. Niektórzy ludzie mają zimne stopy nawet podczas ciepłej aury. Może to wiązać się nie tylko z problemem naczyniowym, ale także z wątrobą i trzustką. Kobiety muszą zwrócić na to szczególną uwagę, ponieważ zimne stopy u kobiet mogą oznaczać skoki hormonalne.

Menu
Jedzenie powinno być lekkie i przyjemne, jak to tylko możliwe. Róbmy więcej sałatek warzywnych, jedzmy orzechy. Energia tego dnia jest bardzo aktywna, więc warzywa pomogą ją ustabilizować w ciele.

Sny
Możesz mieć sny, które wyślą cię do twej podświadomości. Jeśli marzyłeś o krewnych, pomyśl o emocjach, które trzymają cię przy nich. Sny pomagają zrozumieć naszą energię i nie zawsze ujawniają nam tylko przyszłość. Często pojawia się pytanie, na czym należy się bardziej koncentrować i co analizować. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ energia osobista znacząco wpływa na jakość i symbolikę snu.

|