Kalendarz Słoneczny – 16 kwietnia 2019

16 kwietnia 2019

30 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Barana
wschód słońca 05:46
zachód słońca 19:43

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 29, 30.

Być może ktoś będzie potrzebował twojej pomocy lub porady, więc nie odmawiaj. Nie denerwuj się, jeśli zobaczysz czyjeś błędy. Dzisiaj będzie więcej rzeczy do zrobienia, będziesz musiał zainwestować dużo energii w urządzanie swego życia. Nie zapominaj jednak o swoich bliskich i przyjaciołach. Poświęć im czas, a zrozumiesz, co zrobili dobrze. Wieczorem znajdziesz czas dla siebie.

Zdrowie i Uroda
Wiele osób uwielbia kąpiel i saunę, ale istnieje pewna kategoria osób, które nie powinny kąpać się, na przykład osoby z dystonią naczyniową, ponieważ gorąca para może prowadzić do skoku ciśnienia krwi. Nawiasem mówiąc, ludzie z problematyczną skórą również nie powinni się kąpać, bo może to spowodować podrażnienie i zaczerwienienie. Osoby z astmą będą musiały zrezygnować z wysokich temperatur. Jeśli ktoś ma żylaki, będzie musiał porzucić łaźnię parową, ponieważ mogą tworzyć się nowe skrzepy i zastój w żyłach.

Menu
Post wciąż trwa, dlatego oferujemy dania bez mięsa. Dla tych, którzy chcą uzupełnić braki witamin, proponujemy danie z grzybami;
– leśne dzikie grzyby lub pieczarki, kalafior lub biała kapusta, pokrojone w kostkę pomidory, papryka, cebula, liść laurowy i koper.
Wszystko należy pokroić, dusić w patelni. Dodać śmietanę lub jogurt grecki. Grzyby zawierają witaminę B12, natomiast papryka niezbędne przeciwutleniacze. Danie jest smaczne i pożywne.

Sny
Jeśli śnisz o diamencie – symbol ten może być rozumiany inaczej, np. może wskazywać, że wszystko w twoim życiu jest na swoim miejscu, przeszkody są pokonane i nic nie jest w stanie tego zmienić.
Drugie znaczenie – diament pokazuje, że musisz walczyć o swoje szczęście.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|