16 listopada 2018

2 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Skorpiona
wschód słońca 06:20
zachód słońca 18:57

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 16, 17, 18, 21, 22, 23.

♦ Dbaj o Równowagę ♦

Zadbaj o własne zdrowie, pomyśl o przyszłości, możesz nawet marzyć. Podejmij decyzję o zdrowym stylu życia i porzuć wszystkie nawyki, których nie potrzebujesz. Najważniejszą rzeczą dzisiaj nie jest konflikt, utrzymywanie się na negatywnych emocjach. Zwróć uwagę na to, co jesz. Dziś najlepiej jest samemu ugotować obiad ze świeżych produktów – nie smażyć. Dzisiaj trzeba uważać na zatrucia.

Zdrowie i Uroda
Punkty Feng Chi pomagają złagodzić stres. Możesz masować je 2 lub 3 razy dziennie, a pomoże to przywrócić prawidłowe napięcie naczyniom krwionośnym, rozluźnić aktywność pęcherzyka żółciowego i aktywować procesy trawienne.

Menu
Patisony są niskokaloryczne i powinny być spożywane przez osoby o podwyższonym poziomie cholesterolu. Postaraj się zrobić zapiekankę z dyni, możesz faszerować ją ryżem i grzybami. Danie będzie sycące i zdrowe. Przygotuj patisony, włóż ryż, grzyby z cebulą, do smaku dodaj masło i przyprawy. Zapiekaj w temperaturze 200 stopni przez 30 minut.

Sny
Nieznajomy – wewnętrznie czegoś się boisz, np. że spotka cię jakiś pech, albo staniesz się nieprzyjemny i nie będziesz wiedział, jak się zachować.
W przypadku, gdy nieznajomy wygląda ładnie, sytuacja, która wydawała się tak trudna, okaże się sprawiedliwa i zakończy się pomyślnie.

|