16 stycznia 2019

1/2 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:45
zachód słońca 16:03

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– brak burz magnetycznych.

Musisz przeanalizować przeszłość, aby zobaczyć, czego nie zrobiłeś. Jeśli potrafisz poprawić wszystkie błędy z przeszłości, przejdź do swojego rozwoju. Najważniejsze jest prawidłowe obchodzenie się z czasem. Jeśli myślisz lekko o tym, co oferuje życie, może to prowadzić do smutnego wyniku. Właściwe podejście do szczegółów pomoże uwolnić wiele problemów.

Zdrowie i Uroda
Możesz przyrządzić lek do wcierania przy bólach stawów i pleców;
30 g świeżych, suchych liści laurowych rozdrobnić i zalać 1 szklanką oleju roślinnego. Postawić na 14 dni w ciemnym miejscu. Codziennie wstrząsać butelką, a po 14 dniach odcedzić. Wcieraj w bolące miejsca.

Menu
Na nadciśnienie pomaga żurawina. Możesz pokroić żurawinę, dodać 200 g czosnku i 100 g miodu. Wymieszaj, odstaw na trzy dni. Zażywaj 1 łyżeczkę raz dziennie. Możesz i powinieneś pić wodę. Jest to długotrwała ścieżka leczenia, ale taka dawka pozwoli twojej wątrobie prawidłowo funkcjonować.

Sny
Dzisiejsze sny mogą ci powiedzieć, czy się zatrzymać, czy iść dalej. Sny związane z roślinami lub sadzeniem czegoś mogą wskazywać, że twój rozwój będzie przebiegał w przyspieszonym tempie.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 16 stycznia 2019
Następny artykułCo pomoże twojej trzustce?
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.