16 września 2018

2 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Panny
wschód słońca 06:20
zachód słońca 18:57

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 24, 25, 26.

♦ Wykazuj Inicjatywę ♦

Dziś jest wspaniały dzień na rozwiązywanie konfliktów i godzenie się z tymi, z którymi jesteś w konflikcie. Wzrost energii słonecznej może napełnić twoje życie optymizmem. Spójrz na wiele wydarzeń z innej perspektywy, a to pomoże dostrzec sytuacje mniej tragicznie. Nie czekaj na prezenty od LOSU, musisz wyjść z inicjatywą zarówno w miłości, jak i w biznesie.

Zdrowie i Uroda
Śpiewanie jest bardzo potrzebne dla ciała, bo wzmacnia serce i układ oddechowy. Uwalnia nas od stresu, a nawet dobre pomaga szybciej zasnąć i mieć spokojny sen. Pamiętamy przecież, że gdy byliśmy dziećmi, nasze matki śpiewały nam kołysanki. W dawnych czasach wierzono, że piosenka odstrasza złe duchy. Kobiety, które weszły w okres menopauzy, mogą zniwelować skoki hormonalne poprzez częste śpiewanie.

Menu
Błonnik obniża stan zapalny, który może pojawić się w mózgu. Wykorzystując zboża i warzywa karmimy mikroflorę jelitową. Bakterie wytwarzają kwasy tłuszczowe, w tym maślan. Związek ten ma korzystny wpływ na rozwój tkanek i hamuje zmiany zapalne w mózgu, szczególnie u osób starszych. Również układ odpornościowy staje się aktywny i zmniejsza poziom toksycznych białek.

Sny
Sen o wypadaniu włosów może mieć kilka znaczeń, na przykład; możesz przezywać coś, co nie poszło tak, jak się tego spodziewałeś. Mogą przeżywać stratę, którą przeczuwali. Ponadto łysina ostrzega przed podejmowaniem szybkich decyzji – lepiej myśleć, ważyć i analizować.

|

Poprzedni artykułKalendarz Księżycowy – 16 września 2018
Następny artykułNaturalne Metody Zwalczania Szkodników
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.