17 czerwca 2019

30 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Bliźniąt
wschód słońca 04:23
zachód słońca 21:06

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 24, 26.

burze magnetyczne w czerwcu – https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-czerwiec-2019/


Nowiny Naszej Witryny

2 lipca będzie miało miejsce zaćmienie Słońca. Każde zaćmienie, to ważny czas dla nas, dla naszego losu. Zaćmienie nie jest zjawiskiem odosobnionym, rzadkim. Zdarza się i kilka razy do roku, dlatego jeśli zamówisz analizę osobistą, która pokaże w jaki sposób harmonizować energię zaćmienia z własną energią, otrzymasz także własny talizman, który będzie chronił cię przed tym, co jest dla ciebie w danym momencie najważniejsze. Jeśli wyjdzie w analizie, że trzeba zwrócić uwagę na zdrowie, to dostaniesz osobisty talizman, który będzie harmonizował twoją energię zdrowotną. Jeśli będzie to miłość, uczucia to adekwatnie do tego, zrobimy amulet. Dowiesz się co ześle ci LOS, czego powinieneś unikać, w jaki sposób ukierunkować się na sukces, jakie zbiegi okoliczności mogą cię spotkać, jakie marzenia spełnią się tu i teraz! Jednym słowem otrzymasz od wszechświata to, co sam mu dasz. Jeśli nadal żyjesz przeszłością, chodzisz w kółko nie widząc celu, przepełnia cię smutek, to nie da się wejść sukcesywnie w przyszłość. Będziesz pełen lęków, a jeśli jesteś pełen lęków to wysyłasz je do Wszechświata, a Wszechświat odpowiadacie tym samym. Twoje życzenia nie mogą się spełnić, ponieważ sam blokujesz dostęp energetyczny do siebie.

Analizę Wpływu Zaćmienia zamówisz, pisząc na adres;
https://ledmes.pl/sklep/oferta/analiza-wplywow-zacmienia/


Zalecenia na Dziś
Nie powinieneś dziś iść za swoimi impulsami, wszystko wymaga wstrzymania i rozsądnego rozwiązania. Emocje, których doświadczasz dzisiaj, nie będą połączone z realnością – być może przyciągają je myśli, które trzeba zmienić. Twoje impulsywne zachowania i uwagi mogą nastawić ukochaną osobę przeciwko tobie. Należy unikać sytuacji konfliktowych.

Zdrowie i Uroda
Tatuaże mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Coraz więcej ludzi ozdabia swoje ciała i nie wszyscy myślą o tym, czy organizm to wytrzyma… Osoby, które mają problemy z naczyniami krwionośnymi, powinny unikać tatuaży, ponieważ często mogą mieć obrzęki, a ponadto tatuaż może negatywnie wpływać na krew. W niektórych przypadkach może to prowadzić do posocznicy. Zanim zrobisz sobie tatuaż, zrób obie badania.

Menu
Czasami ludzie zamieniają miód na cukier po to, by schudnąć. Jednak miód jest także „szybkim” cukrem, tylko w innym opakowaniu, a aby schudnąć, potrzebujesz węglowodanów, które są wolno trawione. Mimo to miód jest nadal lepszy niż cukier, ponieważ zawiera różne pierwiastki śladowe, a nawet witaminy. Nie nadużywaj miodu, ponieważ może powodować alergie. Przede wszystkim nie dodawaj miodu do gorących dań czy napojów, nie podgrzewaj go, bo wytwarza się w nim substancja niebezpieczna dla zdrowia – oksymetylfurfurol, która nie rozkłada się w organizmie.

Sny
Sen, w którym wszystko jest kolorowe, to na jawie wiele wydarzeń i nieoczekiwane działania. Będzie można zmienić wiele w krótkim czasie. Nie bój się wziąć odpowiedzialności za życia w swoje ręce, działaj!.
W przypadku, gdy masz erotyczne sny, staraj się zachować dystans między ludźmi, nie narzucaj swojej opinii. Dotrzymuj obietnic i nie kłóć się z bliskimi.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|