Kalendarz Słoneczny – 17 kwietnia 2019

17 kwietnia 2019

1 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Barana
wschód słońca 05:44
zachód słońca 19:44

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 29, 30.

Nie wmawiaj nikomu, że nie jest w stanie sam sobie poradzić. Nie próbuj oszukać samego siebie. Licz tylko na swoje możliwości i na siebie. Nie powinieneś prosić o pomoc tych, którzy z oczywistych przyczyn nie mogą pomóc. Nie oczekuj od innych zbyt wiele. Nie jest to najlepszy czas na planowanie przyszłości. Uwierz, że LOS sam wszystko tak poukłada, abyś sobie poradził i zrobił co trzeba.

Zdrowie i Uroda
Wyczerpanie nerwowe ma największy wpływ na negatywną pracę serca. Statystyki mówią, że większość udarów mózgu i zawałów serca ma miejsce dokładnie wtedy, gdy człowiek jest pod wpływem chronicznego stresu. Jeśli doświadczamy wielu stresujących sytuacji, to należy je rozładować poprzez ćwiczenia oddechowe, rysowanie i medytacje. Ludzie, którzy doświadczyli stresu w młodym wieku, cierpią na szczególnie poważne choroby serca.

Menu
Niektóre rodzaje musli na śniadanie są szkodliwe dla zdrowia, ponieważ w ziarnach, płatkach znaleziono glifosat – pestycyd, który jest używany do zwalczania chwastów. Ponadto płatki nie zawierają tylu witamin, jak reklama sugeruje. Co więcej, eksperci z EWG, m.in. Ken Cook, twierdzą, że płatki zbożowe dla dzieci zawierają więcej glifosatu niż witamina A lub B. Płatki owsiane okazały się być najzdrowsze, nie zostały spryskane glifosatem.

Sny
Mogą pojawić się sny, które zmuszą nas do przeżywania naszych emocji. Na powierzchnię wyjdą ukryte programy.
Jeśli strzelasz do nieznajomych – musisz zagłębić się w siebie, stanąć twarzą w twarz z trudnościami.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|