17 listopada 2018

3 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Skorpiona
wschód słońca 06:21
zachód słońca 18:55

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 17, 18, 21, 22, 23.

♦ Dzień Szans ♦

Skoncentruj się na swoich sukcesach, kieruj się optymistyczną myślą, pracuj nad zobaczeniem przyszłości w innych kolorach. Możesz bardziej skoncentrować się na czymś ważnym, poprawić pamięć, co pomoże rozwiązać ważne zadania. Jeśli masz okazję naprawić swoją karierę, to na wszelki wypadek z niej skorzystaj. Dzisiaj możesz podzielić się swoim doświadczeniem z przyjaciółmi.

Zdrowie i Uroda
Uwaga, idą mrozy! Drogi staną się śliska, zatem bardzo łatwo stracić równowagę i upaść. Często ludzie mylą złamanie z silną kontuzją. W każdym razie uszkodzonego miejsca nie można nagrzewać. Z drugiej strony pomocne mogą być maści znieczulające, szczególnie te zawierające jad węży, które jednocześnie przyspieszają gojenie się.

Menu
Nawet przy zimnej pogodzie i hibernacji organizm potrzebuje witamin i składników odżywczych. Możemy zaproponować gruzińskie danie Chakhokhbili.
<<Na patelni rozpuścić masło i obsmażyć kurczaka na brązowo ze wszystkich stron. Dodać cebulę i smażyć przez kolejne 10 minut, od czasu do czasu mieszając. Dodać posiekane pomidory i gotować pod przykryciem przez 30 minut, albo do momentu, kiedy kurczak będzie dobry. Wymieszać z czosnkiem, ziołami, chilli, solą i pieprzem. Gotować pod przykryciem 5 minut>>

Sny
Uważa się, że nasza psychika rozciąga się. Aby można interpretować sen, trzeba rozumieć język symboli. Sny mogą wskazywać na nasz stan wewnętrzny, ukryte choroby. Jeśli śnisz o drodze, musisz sprawdzić system krwionośny, a jeśli śnisz o dzikich zwierzętach, powinieneś skoncentrować się na problemach układu hormonalnego.

|