17 stycznia 2019

2 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:45
zachód słońca 16:03

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– brak burz magnetycznych.

Możesz otworzyć się na wszystkie projekty rodzinne i domowe. Spróbuj odkryć coś nowego i pożytecznego w tym, co dobrze znasz. Wspaniały dzień na wykorzystanie swojego uroku – np. aby negatywna sytuacja zakończyła się kompromisem. To dzień szczęścia, więc złap za szczęście, otwórz nowe możliwości i rób wszystko na czas.

Zdrowie i Uroda
Ludzie o ciemnych oczach doświadczają więcej depresji w zimnych porach roku, ponieważ siatkówka nie przepuszcza światła słonecznego. Gdy dni stają się krótsze, trzeba więcej spać. Światło wpadające do siatkówki wysyła impulsy do podwzgórza mózgu, które reguluje hormon snu. Ludzie, którzy mają jasne oczy łatwiej absorbują światło i hormon serotonina jest wyrzucany w większych ilościach.

Menu
Na kaszel może pomóc sok z marchewki zmieszany z mlekiem w równych proporcjach. Można również dodać kurkumę i łyżkę miodu, pić 1/3 szklanki pięć razy dziennie. Dzieci do 3 lat nie powinny pić tej mikstury, ponieważ może powodować alergie.

Sny
Dzisiejsze sny mogą wskazywać na to, co i dlaczego będziesz musiał robić, w jakim kierunku pójść w najbliższych dniach.
Jeśli widzisz siebie bez ubrania – wydatki.
Jeśli widzisz siebie w jakimś dziwnym miejscu – pomyśl o tym, czy robisz dobrze. Może ktoś świadomie manipuluje tobą.

|

Poprzedni artykułCo pomoże twojej trzustce?
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 17 stycznia 2019
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.