18 czerwca 2019

1 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Bliźniąt
wschód słońca 04:23
zachód słońca 21:07

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 24, 26.

burze magnetyczne w czerwcu – https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-czerwiec-2019/


Nowiny Naszej Witryny

2 lipca będzie miało miejsce zaćmienie Słońca. Każde zaćmienie, to ważny czas dla nas, dla naszego losu. Zaćmienie nie jest zjawiskiem odosobnionym, rzadkim. Zdarza się i kilka razy do roku, dlatego jeśli zamówisz analizę osobistą, która pokaże w jaki sposób harmonizować energię zaćmienia z własną energią, otrzymasz także własny talizman, który będzie chronił cię przed tym, co jest dla ciebie w danym momencie najważniejsze. Jeśli wyjdzie w analizie, że trzeba zwrócić uwagę na zdrowie, to dostaniesz osobisty talizman, który będzie harmonizował twoją energię zdrowotną. Jeśli będzie to miłość, uczucia to adekwatnie do tego, zrobimy amulet. Dowiesz się co ześle ci LOS, czego powinieneś unikać, w jaki sposób ukierunkować się na sukces, jakie zbiegi okoliczności mogą cię spotkać, jakie marzenia spełnią się tu i teraz! Jednym słowem otrzymasz od wszechświata to, co sam mu dasz. Jeśli nadal żyjesz przeszłością, chodzisz w kółko nie widząc celu, przepełnia cię smutek, to nie da się wejść sukcesywnie w przyszłość. Będziesz pełen lęków, a jeśli jesteś pełen lęków to wysyłasz je do Wszechświata, a Wszechświat odpowiadacie tym samym. Twoje życzenia nie mogą się spełnić, ponieważ sam blokujesz dostęp energetyczny do siebie.

Analizę Wpływu Zaćmienia zamówisz, pisząc na adres;
https://ledmes.pl/sklep/oferta/analiza-wplywow-zacmienia/


Zalecenia na Dziś
Dzisiaj możesz złapać każdą szansę, wystarczy tylko ją zobaczyć! Człowiek nie zawsze jest gotowy przyjąć informację, że może mieć szansę na zmianę swojego życia, więc dzisiaj musisz być czujny. Być może ktoś z przeszłości ci pomoże.

Zdrowie i Uroda
Niedociśnienie to zmniejszenie napięcia naczyniowego lub mięśniowego. Jednak niedociśnienie nazywane jest przede wszystkim redukcją ciśnienia. Jest to również niebezpieczne, ponieważ mózg nie ma tlenu. Leczenie można przeprowadzić naturalnymi metodami, np. masaż punktów z tyłu głowy – trzy cm powyżej linii włosów. Pomaga też aromaterapia, a konkretnie zapach mięty.

Menu
Uważa się, że jeśli w zupie nie ma mięsa, to nie zawiera ono niczego pożywnego. Jest to nieprawdą! Zupa może składać się z samych warzyw, np ziemniaków i selera. Zupa będzie bardzo odżywcza – zwłaszcza, że seler nie lubi „sąsiadów” w zupie. Do zupy można dodać mleko i czosnek, a jeśli chcesz więcej warzyw, to dodaj cukinię. To jest super zupa dla stawów, ale pod warunkiem, że mleko jest pochodzenia roślinnego.

Sny
Mięśnie i naczynia krwionośne także odpoczywają podczas snu, aby na drugi dzień bez problemów przejawić aktywność. Mózg również odpoczywa, gdy ciało śpi i im wyraźniejsze są sny, tym bardziej interesująca jest praca mózgu. Mózg nie może całkowicie odejść na emeryturę, w przeciwnym razie izolacja systemu grozi śmiercią. Same komórki nie potrzebują odpoczynku, ale nie żyją długo, mózg nieustannie je aktualizuje.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|