19 czerwca 2019

2 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Bliźniąt
wschód słońca 04:23
zachód słońca 21:07

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 24, 26.

burze magnetyczne w czerwcu – https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-czerwiec-2019/


Nowiny Naszej Witryny

2 lipca będzie miało miejsce zaćmienie Słońca. Każde zaćmienie, to ważny czas dla nas, dla naszego losu. Zaćmienie nie jest zjawiskiem odosobnionym, rzadkim. Zdarza się i kilka razy do roku, dlatego jeśli zamówisz analizę osobistą, która pokaże w jaki sposób harmonizować energię zaćmienia z własną energią, otrzymasz także własny talizman, który będzie chronił cię przed tym, co jest dla ciebie w danym momencie najważniejsze. Jeśli wyjdzie w analizie, że trzeba zwrócić uwagę na zdrowie, to dostaniesz osobisty talizman, który będzie harmonizował twoją energię zdrowotną. Jeśli będzie to miłość, uczucia to adekwatnie do tego, zrobimy amulet. Dowiesz się co ześle ci LOS, czego powinieneś unikać, w jaki sposób ukierunkować się na sukces, jakie zbiegi okoliczności mogą cię spotkać, jakie marzenia spełnią się tu i teraz! Jednym słowem otrzymasz od wszechświata to, co sam mu dasz. Jeśli nadal żyjesz przeszłością, chodzisz w kółko nie widząc celu, przepełnia cię smutek, to nie da się wejść sukcesywnie w przyszłość. Będziesz pełen lęków, a jeśli jesteś pełen lęków to wysyłasz je do Wszechświata, a Wszechświat odpowiadacie tym samym. Twoje życzenia nie mogą się spełnić, ponieważ sam blokujesz dostęp energetyczny do siebie.

Analizę Wpływu Zaćmienia zamówisz, pisząc na adres;
https://ledmes.pl/sklep/oferta/analiza-wplywow-zacmienia/


Zalecenia na Dziś
Wszystko ma swoją prędkość i sposób na asymilację. Ten dzień pokaże, że odkryjesz wiele dróg. Myśli będą gonić jedna drugą, aż zrozumiesz wszystko – zrozumiesz co jest dla ciebie ważne, a co nie. Dzień może przynieść wiele różnych wydarzeń, które będą przychodziły na czas i poniewczasie. Pamiętaj, że wszystkie wydarzenia mają własny czas i my także, zatem nie zawsze jesteśmy w stanie trafić w punkt.

Zdrowie i Uroda
Lekarze zainteresowali się gimnastyką oddechową i odkryli wiele interesujących aspektów takiej gimnastyki. Gimnastyka oddechowa może leczyć nie tylko te problemy, które hipotetycznie mogą pojawić się, ale także te, które siedzą w naszym ciele długi czas. Ćwiczenia oddechowe pomagają odprężyć się, skupić i uspokoić układ nerwowy.

Menu
Kawa ma pozytywny wpływ na jelita. Ci, którzy piją kawę, mają mniej patologicznej flory, ponieważ kawa naprawia florę jelitową. Kawa wspomaga jelita po zabiegu.

Sny
Sny przywracają normalną równowagę psychiczną. Ludzie, którzy mają nierealne cele widzą we śnie np. latanie, upadki. Sny rekompensują osobiste braki i jednocześnie ostrzegają przed niebezpieczeństwem wyboru nieodpowiedniej ścieżki.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|