19 grudnia 2018

4 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Strzelca
wschód słońca 07:49
zachód słońca 15:34

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 26, 29.

Romantyka będzie w stanie wegetacji. Bardzo trudno będzie znaleźć interakcję i odpowiedź na nią. Połączenia emocjonalne mogą zostać osłabione. Negatywne emocje mogą denerwować i podejmować będziemy niekonstruktywne decyzje. Jeśli chcesz zachować relacje, zastanów się, jakie słowa wypowiadasz i w jaki sposób będą rozumiane przez innych. Wykaż mądrość i umiejętność wycofywania się w odpowiednim czasie.

Zdrowie i Uroda
Kwaśny zapach skóry pojawia się, gdy dwutlenek węgla gromadzi się w ludzkich tkankach, w wyniku zjedzenia czerwonego mięsa i dużych ilości ryb. Przetwarzanie tłustych produktów zmienia zapach ciała, szczególnie u kobiet po 45 roku życia. Ponadto z biegiem lat, wytwarza są zwiększona ilość glukozy i bakterii kwasu mlekowego. Przyprawy pomagają wyeliminować brzydki zapach ciała. Jeśli w diecie używasz przypraw (zwłaszcza kardamonu i cynamonu), spożywaj umiarkowaną ilość mięsa, wtedy zapach twojego ciała pozostanie przyjemny przez długi czas.

Menu
Kiszona kapusta i cytryna mogą pomóc w walce z wirusami. Oba te produkty zawierają duże ilości witaminy C, ale nie powinieneś ich używać bez kontroli. Witamina C w dużych ilościach wpływa niekorzystnie i hamuje pracę trzustki, a kiszona kapusta w dużych ilościach może powodować zaburzenia czynności nerek i obrzęki. Pisaliśmy o tym w poprzednich dniach. Wszystko powinno być używane z umiarem i indywidualnie dobranymi produktami dla siebie.

Sny
Dziś mogą mieć miejsce marzenia, które zatroszczą się o ciebie i wskażą, gdzie jest twoja obrona.
Jeśli śnią się nieżyjący krewni –  ród chroni cię, potrzebuje ciebie.
Kościół – ochrona modlitwy i nadzieja.
Żyjący bliscy – w pobliżu jest duch, który może dać ci inspirację.

|