19 sierpnia 2018

4 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Lwa
wschód słońca 05:34
zachód słońca 20:00

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 29.

Ogólny Opis Dnia i Jego Wpływów
Dziś do głowy mogą przychodzić różne idee, a nawet niewiarygodne pomysły, dlatego w takim kalejdoskopie należy ostrożnie do nich podchodzić. Jeśli chcesz wprowadzić pewne zmiany w swoim życiu, zrób to bardzo ostrożnie. Dzisiejsze energie będą bardzo jasne, a najważniejszą rzeczą jest zachowanie spokoju i panowanie nad emocjami.

Zdrowie i Uroda
Zapisz się do dentysty. Zły stan zębów może powodować wiele chorób, np.miażdżycę, ponieważ bakterie przemieszczają się przez naczynia krwionośne, osadzają się na ścianach naczyń krwionośnych, tworząc niebezpieczne płytki cholesterolowe. Wiele chorobotwórczych bakterii przenika przez chore kanały zębowe, a układ odpornościowy jest zmuszony do ich zwalczania, odwracając uwagę od innych zadań.

Menu
Nasi przodkowie dzień zaczynali od owsianki, do której można było dodawać orzechy, miód i olej lniany. Jest to doskonały produkt dla naszego organizmu, który zawiera dużą ilość niezbędnych substancji. Dodaj do tego deser z pieczonych jabłek, z cynamonem i możesz powiedzieć, że masz super zdrowe śniadanie.

Sny
Burza – czekają zmiany. Będą wydarzenia, które wprowadzą wiele nowych w twoje życie. Burza z piorunami – symbol szczęścia, nieoczekiwanego szczęścia. Będziesz zaskoczony wydarzeniami z przyszłego tygodnia. Nie przeciwstawiaj się temu, co przyniesie ci los.

|