2 czerwca 2019

16 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Bliźniąt
wschód słońca 04:30
zachód słońca 20:55

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 2, 8, 9, 24, 26.

burze magnetyczne w czerwcu – https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-na-czerwiec-2019/


Nowiny Naszej Witryny

KURS GIERMKÓW

Kurs Giermków jest dla tych, których interesuje rozwój wewnętrznego świata. Jest dla każdego, kto chce otrzymać dodatkowe narzędzia do pracy, które pomogą ulepszyć własny, wewnętrzny świat i pogląd na samego siebie.
Czym ten kurs różni się od pozostałych kursów?
Dzięki Kursowi Giermków, dowiesz się w jaki sposób świat Kart Dworskich może łączyć się z aspektami numerologii i psychologii. Dzięki niemu też dowiesz się, że Karty Dworskie można rozpatrywać z wielu pozycji, m.in. z pozycji informacyjnej, energetycznej i materialnej.
Dowiesz się w jaki sposób energia Dworu Giermków realizuje się w kontekście aspektów karmicznych i podświadomych. Sam będziesz mógł zdiagnozować energię, która towarzysz twemu życiu, która kieruje zbiegami okoliczności w twoim życiu, przyciąga ludzi do twojego życia. Wiedza ta pomoże ci rozkręcać energię w odpowiednim kierunku, wydając przy tym minimum własnej energii, wkładając w to jak najmniej wysiłku.
Dwór Królewski tarota opisywany jest najczęściej w kontekście osobowości, które uczestniczą w interakcjach, a nie jest opisywany w kontekście zbiegów okoliczności. Kurs Giermków, który masz przed sobą, rzuca inne spojrzenie na świat Kart Dworskich, bo łączy numerologię z tarotem. Pozwala głębiej zrozumieć nie tylko znaczenie karty, ale dotyka nowych kierunków działania tych energii, które generuje symbol karty. Obliczenia mogą pomóc zrozumieć, dlaczego znalazłeś się w danym stanie, czy sytuację można oswoić, czy masz narzędzia, które pomogą ci lepiej zrozumieć swoje życie.

Kurs Giermków składa się z czterech części;
>> Giermek Kijów,
>> Giermek Pucharów,
>> Giermek Mieczy,
>> Giermek Monet.

Cały Kurs Giermków to plik PDF, a także 5 lekcji – spotkań z autorką kursu Emmą Lange (każda z lekcji trwa 45 minut).
Dzięki lekcjom zrozumiesz na czym polegają obliczenia i w jaki sposób wykorzystać wiedzę. Dowiesz się jakie są twoje możliwości. Poznasz narzędzia, które oznaczają przejście i transformację. Dowiesz się w jaki sposób zmienia się znaczenie energetyczne karty w zależności od tego, na jakiej pozycji stoi dana karta i z jaką pozycję jest związana.

https://ledmes.pl/sklep/kursy/kurs-giermkow/

Kurs Giermków możecie zamawiać, pisząc na adres;
kontakt@emma-lange.pl lub kontakt@kalendarzbiodynamiczny.pl

 


Zalecenia na Dziś
Konieczne jest rozważenie „za i przeciw” przed podjęciem decyzji. Szukajcie i polegajcie na wartościach duchowych – sumienie i głos rozsądku są również elementem duchowym. Pobądź ze sobą sam na sam, pomoże ci uporządkować myśli, zostawić przeszłość za sobą. Dowiesz się dzięki temu co naprawdę utrudnia twój rozwój. Nie przegap więc dzisiaj tej okazji.

Zdrowie i Uroda
Witamina, która utrzymuje poziom adrenaliny we krwi i wspomaga naczynia, a także wspiera prawidłowe ciśnienie w tętnicach, to witamina C. Kwas askorbinowy to nie tylko witamina, a często jest określany jako klasa enzymów. Uczestniczy w różnych reakcjach, zapobiega utlenianiu komórek. Zbyt dużo witaminy C może prowadzić do zaburzeń czynnościowych trzustki, bo jest to w zasadzie nie tylko witamina, ale i enzym.

Menu
Zioła rosnące w naszym ogrodzie, mogą pomóc nam radzić sobie z problemami. I tak – jeśli masz opryszczkę na ustach, wcieraj w nią rozmaryn. Złagodzi stan zapalny i zapobiegnie rozprzestrzenianiu się wirusa. Liście mięty można przykładać do małych siniaków i krwiaków, mogą one pomóc złagodzić stan zapalny i dodatkowo znieczulić. Sokiem z pietruszki można pomagać sobie przy ukąszeniach owadów. Jeśli masz małe krostki (tzw. pryszcze), to przecieraj je odwarem z koperku. W następnym dniu dalszy ciąg porad dotyczących używania ziół.

Sny
Jeśli śnisz, że sprzątasz –  musisz pomyśleć o nierozwiązywaniu wszystkich problemów naraz. Postaw przed sobą priorytety. Sprzątanie wskazuje, że jest w tobie głęboki niepokój, który nie pozwala ci się zrelaksować.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|