2 grudnia 2018

18 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Strzelca
wschód słońca 07:31
zachód słońca 15:36

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 3, 8, 26, 29.

Skoncentruj się na usystematyzowaniu informacji, a także na tych rzeczach, które należy zrobić natychmiast. Ustaw poprawnie swoje priorytety, aby nie wydawać zbyt dużo energii. Ważna informacja może dotyczyć pracy. Najważniejszą rzeczą jest nie popełnić błędu, ponieważ błędy będą zbyt drogie i trzeba będzie dużo naprawiać. Świetny dzień na wspólne planowanie przyszłości.

Zdrowie i Uroda
Jarzębina.
To jagoda może być używana na opuchliznę. Jeśli czujesz, że twe oczy są zmęczone, możesz użyć jarzębiny. Dwie łyżki owoców pomogą odbudować naczynia włosowate oka. Ta jagoda jest w stanie przywrócić pracę jelita grubego i wyeliminować zaparcia. Ale ma również przeciwwskazania – nie zaleca się jej jeść, gdy cierpi się na zakrzepowe zapalenie żył.

Menu
Jeśli chcesz mieć dobre naczynia krwionośne, musisz jeść grykę. Ta kasza zawiera niezbędną rutynę, która wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Rutyna wzmaga działanie innych substancji, takich jak witamina C. W kaszy gryczanej zawarty jest tryptofan, który jest tak niezbędny dla naszego nastroju.

Sny
Jeśli dzisiaj we śnie kłócisz się, to na jawie będziesz miał nieprzyjemne przeżycia, uważaj też na słowa. Wypowiedziane z urazą lub pretensją mogą zrujnować związek na długi czas. Sny mogą uratować cię od konfliktów.

|