2 stycznia 2019

18 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:52
zachód słońca 15:44

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 2, 3, 6, 7, 8, 10 11.

Dzisiaj nie trzeba się spieszyć i zdecydowanie odrzucać wszystko, co oferuje ci los. Pamiętaj, aby dostosować swoje cele, dowiedzieć się, jak zdobyć narzędzia do swoich celów. Wspaniały dzień na znalezienie nowych źródeł inspiracji. Nie trzeba dużo komunikować się, a odpocząć, posłuchać muzyki, komunikować się z naturą. Dziś będzie wrażliwy kręgosłup, więc nie warto go obciążać.

Zdrowie i Uroda
Te pieprzyki, które masz od urodzenia, są mniej niebezpieczne. Te, których nabawiasz się w ciągu życia mogą być bardzo niebezpieczne. Mogą zostać trwale uszkodzone, a to będzie przyczyną rozwoju poważnych chorób. Te znamiona, które znajdują się na szyi, są stale narażone na promieniowanie ultrafioletowe, które może mieć wpływ na rozwój czerniaka. Latem nie powinno naklejać się na nie plastra, bo doprowadzić to może przegrzania. Obserwuj swoje znamiona i reaguj na wszelkie zmiany – skonsultuj się z dermatologiem.

Menu
Owoce cytrusowe mają swoje wady i zalety. Istnieje w nich wiele przydatnych minerałów, które stymulują układ odpornościowy. Na przykład grejpfruty, usuwają substancje rakotwórcze z organizmu. Jednak owoce cytrusowe nie zawsze łączą się w korzystnym wariancie z lekami syntetycznymi. Mandarynki np. zwiększają wydzielanie kwasów w żołądku, mogą prowadzić do zgagi. Ponadto owoce cytrusowe są produktami, które łatwo mogą wywoływać alergie. Jedzmy wszystko z umiarem, wszystko musi być dobierane indywidualnie.

Sny
Jeśli dziś śnisz o morzu lub dużym domu, łatwo będzie ci nawigować w dowolnym miejscu, znaleźć sposoby na uzupełnienie budżetu i nawiązać przydatne kontakty. Jeśli we śnie widziałeś ogród, drzewa – nie powinieneś obawiać się odpowiedzialności. Przestań żyć starymi pomysłami i otwórz się na nowe rzeczy.

|