20 grudnia 2018

5 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Strzelca
wschód słońca 07:49
zachód słońca 15:34

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 26, 29.

Twarde energie wejdą w aurę i zmuszą nas do podjęcia poważnych kroków, jednocześnie przy niewielkiej empatii. Będzie nam trudno poczuć drugą osobę, zrozumieć, a zwłaszcza zaakceptować – niechcący możemy ją skrzywdzić. Najlepiej zanurzyć się w pracę, która może przynieść radość. Możemy spotykać się w małych grupach, by popracować nad jakimś pomysłem lub po prostu, by razem pośmiać się.

Zdrowie i Uroda
Geny odpowiedzialne za regulację poziomu cholesterolu i cukru we krwi, mogą być również odpowiedzialne za pociąg do picia kawy. Jest również bardzo ważne, że większość ludzi, którzy lubią zapach kawy (lub piją więcej niż 4 filiżanki dziennie), spożywają mniej alkoholu. Szybkość rozkładu kofeiny zależy od płci. Kofeina działa na mężczyzn szybciej niż kobiety. Herbata działa równo na obie płcie, a zielona herbata zapobiega rozwojowi jaskry.

Menu
Borówka brusznica nawet w formie dżemu jest bardzo zdrowa. Sporządza się z niej napoje owocowo – witaminowe, które pomagają w chorobach nerek, dnie moczanowej i artretyzmie. Możesz zrobić sobie galaretkę lub napój owocowy przy zaostrzeniu opryszczki. Jest to naturalny antybiotyk, który pomaga w chorobach wirusowych i ma niewielki efekt moczopędny.

Sny
Sny wskażą, że nadszedł czas na to, by podjąć poważną decyzję.
Droga – ta chwila nastąpi wkrótce i decyzja wpłynie na całe twoje życie.
Część mieszkania – możesz wciąż nie mieć czasu na podjęcie decyzji.

|