22 grudnia 2018

7 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:50
zachód słońca 15:35

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 26, 29.

To wielki dzień, by się oczyścić. Możesz spróbować trzymać myśli w czystości. Jeśli jesteś czysty na ciele i duszy, stajesz się atrakcyjny dla Kosmicznych energii. Wtedy przyjdzie do ciebie szczęście i to, co jest ci potrzebne w życiu. Ten dzień powinien być poświęcony radości, aktywności, dobrym uczynkom, pomocy innym ludziom. Staraj się nie obrażać i nie kłócić się.

Zdrowie i Uroda
Złe nawyki zdradzają twoje podświadome problemy i pragnienia. Na przykład ludzie, którzy obgryzają paznokcie są perfekcjonistami. Chcą, aby otaczający ich świat był doskonały, mogą wysuwać nadmierne wymagania wobec siebie i innych. Ci, którzy „strzelają stawami”, chcą nieświadomie odizolować się od otaczającego ich świata. Fani dotykania włosów powiedzą nam, że ciągle przewijają przeszłość w swoich głowach i to nie pozwala im się uspokoić.

Menu
Dziś napiszemy o produktach, których nie jemy, ale mogą nam się przydać. Przykładowo skórka od banana – pomaga przy modzelach. Sprawia, że ​​skóra stóp staje się jedwabista. Jeśli jesteś zirytowany trądzikiem, pamiętaj, aby wytrzeć nią skórę twarzy. To pomoże złagodzić stan zapalny. Siniaki będą również mniej wyraźne, jeśli przyłożysz kawałek skórki od banana na bolące miejsce.

Sny
W tym dniu energia snu może zostać aktywowana przez Anioła Asaliaha. Znak który pokaże, że ten anioł odwiedził cię we śnie, to ujrzenie słońca lub śniegu w tym śnie. Sen oznacza, że ​​jesteś na właściwej ścieżce, a twoja ścieżka jest błogosławiona przez Niebo.

|