Kalendarz Słoneczny – 22 kwietnia 2019

22 kwietnia 2019

6 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Byka
wschód słońca 05:33
zachód słońca 19:53

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 29, 30.

Dzisiaj ty i twoi bliscy będziecie zaangażowani w rozmowę na temat jakiegoś wydarzenia. Być może ktoś będzie potrzebował pomocy i dlatego lepiej nie odmawiać. Być może nie powie tego wprost, więc będziesz musiał odgadnąć jego samopoczucie. Bądź ostrożny tego dnia, ponieważ każda mała rzecz będzie odgrywać dużą rolę. Okazuj wszystkim troskę i uwagę. Na zewnątrz musi zostać uwolniona dobra energia.

Zdrowie i Uroda
Zmiany pogody mogą wpływać na funkcjonowanie serca. Gdy temperatura spada, wiele osób narzeka na serce – piszą kardiolodzy z Luksemburga. Ryzyko chorób sercowo-naczyniowych wzrasta wraz z porywistymi wiatrami, spadkiem ciśnienia atmosferycznego i spadkiem światła dziennego. Zimno powoduje kurczenie się ścian naczyń krwionośnych, podczas gdy serce musi pokonać wielki opór, aby wpompować krew w najmniejsze naczynia. Jeśli ktoś jest przyzwyczajony do ruchu, jego serce jest o wiele zdrowsze.

Menu
Wkrótce pojawią się jagody morwy, ale niewiele osób wie, że ta jagoda pomaga zwiększyć ogólną tonację ciała. Spożywanie morwy pozwala przywrócić równowagę mikroelementów, wspomóc organizm w niedokrwistości. Morwa ma właściwości redukcji cukru. Liście morwy posiadają tę samą właściwość, więc można zrobić z nich herbatę.

Sny
Rozmowa może być dobrym symbolem w twym śnie. Jeśli we śnie rozmawiasz z kimś, to fantastycznie – coś ci się uda.
Komunikować się z kimś – będziesz musiał coś zrozumieć, zauważyć coś ważnego.
Jeśli widzisz rozmowę, w której nie uczestniczysz – sen dotyczy kogoś bliskiego z twojego otoczenia.
Rozmowa wskazuje na to, że wszystkie problemy zostaną rozwiązane.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|