22 lutego 2018

9 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Ryb
wschód słońca 06:45
zachód słońca 17:11

 

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– Brak burz magnetycznych

Ogólny Opis Dnia i Jego Wpływów
Dzień poświęcony ogniu. Ogień wypełnia całą przestrzeń, w ogniu rodzi się Nowy Świat, ogień przynosi dużo metamorfoz. Całe życie to jest ogień – ogień odżywiający, prawdziwy, do którego żadne zło nie może wniknąć. Bardzo ważne by dzisiaj pracować. Nie wolno siedzieć bezczynnie.
Poszerzamy też swoje pole widzenia, jasno musimy zobaczyć wszystkie sytuacje. Twórcze projekty i praca przyniosą zrozumienie tego, co się wokół nas dzieje. Będziemy dzisiaj dobrze się czuli, będziemy spełnieni, szczęśliwi i będzie to oznaczało, że na to zasłużyliśmy, że nagromadziliśmy określone zapasy sił, że jesteśmy w stanie działać. Nasze działania będą bardzo dobre dla świata. Otrzymamy dzisiaj szansę, która pomoże nam przejawiać siebie, opowiedzieć o sobie i osiągnąć ten rezultat, który chcemy. Jeśli człowiek działa pewnie, zaczyna czegoś dokonywać, to jego problemy odchodzą i nasza wewnętrzna siła sama będzie zmieniała to, co należy zmienić.

ognisko w nocy Niektórzy z nas będą wewnętrznie rozluźnieni i spontanicznie wybiorą kierunek ruchu.
To wszystko, co dzisiaj powstanie, będzie wykorzystane do końca i jeśli powstanie kłótnia, to już na zawsze. Jeśli zagości miłość, to na długi czas. Dzisiaj nie ma miejsca na obojętność, a na realne wyjaśnienie sytuacji.

 

Sny
Sny mogą być różne, ważne abyśmy długo nie spali. Mogą doprowadzić do napięcia systemu wegetacyjnego. Nie będą prorocze, ale jeśli człowiek zapamięta sen, to może się spełnić.
Ujrzeć dużo ludzi – stoimy w miejscu.
Gwiazdy – zadowolenie.
Ujrzeć kota, czy winogrono – łzy.
Poczuć wiatr – dostaniemy nowe, potrzebne znajomości i kontakty.

Menu
Jedzenie ma być różnorodne, ale lekkostrawne. Ciężkostrawne produkty, jak grzyby czy mięso należy odrzucić, ale jeśli bardzo chcemy zjeść mięso, to tylko mały kawałek i raz w ciągu dnia.
Wskazane będą kiszone ogórki i kiszona kapusta. Rytualnym pożywieniem będą buraki. Możemy zrobić surówkę z burakiem z orzechami i cebulką, albo z buraka, ananasa i szczypiorku.

Zdrowie i Uroda
Jeśli dzisiaj będziemy marznąć, to ciało daje sygnał, że z naszym zdrowiem coś jest nie tak, że powstają trudne sytuacje. Przede wszystkim trzeba sprawdzić stan węzłów chłonnych oraz nerek.
Będzie to oznaczało, że źle pracuje dzisiaj nasza energia, nasza siła witalna. Dzisiaj energia będzie nam bardzo potrzebna. Wspomóżmy się jakąś techniką oddechową. Możemy zrobić lekki masaż pleców na wysokości nerek.
Dobrze wypić sok z żurawiny, który filtruje nerki. W tym celu bierzemy 2 łyżki soku z żurawiny i łyżeczkę miodu na szklankę wody. Jeśli nerki będą dobrze filtrowały krew, to i węzły chłonne będą sprawnie pracowały.
Możemy też rozpocząć kurację z lactobakteriami, które będą zbawienne dla naszych jelit.

|