24 marca 2018

9 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Barana
wschód słońca 05:38
zachód słońca 18:04

 

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 28, 29.

Ogólny Opis Dnia i Jego Wpływów
Jest to dzień ognia i życia – koniecznie dom powinien być oświetlony. Zapalmy w domu trzy świece – jedną poświęćmy Stwórcy i twórczej energii naszych dusz.
Drugą ogniowi czystej duszy, która nie jest zabarwiona ziemskimi problemami, a trzecią ogniowi wojny i wewnętrznej sile, wewnętrznemu życiu.
W tym dniu nasze ego nie będzie chciało się zmieniać. Będzie stanowcze wobec swoich zasad.
Każdy, kto spróbuje nas skrytykować, zostanie po prostu zniszczony poprzez nasze spojrzenie.
Dzisiaj negatywne programy podświadomości aktywują się u tych z nas, których dusze przeszły choć w małej dawce aspekty okrucieństwa i przemocy. Dlatego w niektórych z nas może pojawić się irracjonalny, trudny stan niepokoju. Niektórzy zatem dzisiaj mogą mieć problemy związane z pracą.
Energia tego dnia wzywa nas do cierpliwości i umiejętności budowania właściwej strategii we wszystkich staraniach, abyśmy mogli zobaczyć pozytywy tam, gdzie trudno jest je znaleźć.
Powinniśmy uważnie komunikować się z dziećmi, nie krytykujmy ich, bo w przeciwnym razie możemy je zaprogramować na trudny los.

Trudno jest mówić otwarcie o sobie, lepiej zachować swoje myśli dla siebie i nie wchodzić w konfrontację z innymi ludźmi. To bardzo dobry dzień na dawanie lub otrzymywanie dobrych rad. Dzięki takiej pomocy możemy uwolnić ważną sytuację, która spowodowała napięcie.
W partnerstwie mogą wystąpić różnego rodzaju anomalie, więc nie próbujmy obwiniać siebie, ani drugiej połowy – po prostu spróbujmy zrozumieć co się dzieje.

Sny
W tym dniu marzenia mogą oznaczać ważne wydarzenia, więc nie traktujmy ich proroctw, tylko jako coś ważnego i znaczącego, z czym powinniśmy pracować.
Jeśli widzisz we śnie, że stoisz w obliczu wroga – chcesz czegoś, co ochroni twoje wartości, takie jak czyn i wiara. Możliwe jest skuteczne rozwiązanie wewnętrznego konfliktu.
Jeśli widzisz znaczące wydarzenie w swoim życiu, to sam chcesz szacunku i uznania swojego znaczenia.

Menu
Dzisiaj postawmy na stole jedzenie, które uruchomi trawienie i rozpali nasz wewnętrzny ogień enzymów. W tym celu konieczne jest, aby na stole był ananas, który zawiera bromelinę (zespołem enzymów, które uczestniczą w trawieniu białek), ostra papryka (kapsaicyna). Postawmy jogurt z kulturami bakterii, które neutralizują wpływ toksyn i pomagają jelitom prawidłowo funkcjonować.

Zdrowie i Uroda
Konflikty, które są dzisiaj aktywowane, mogą prowadzić do trudnych sytuacji zapalnych. Uciążliwość zostanie zapomniana, a ciało doświadczy ich w postaci złożonej choroby. Słabym miejscem mogą być ręce i kości palców, stawy mogą cierpieć na zapalenie. Jeśli teraz cierpicie na kaszel lub zapalenie gardła, to leczcie się intensywnie, by choroba nie przeszła w groźniejszą formę, np. w zapalenie płuc.

|