25 października 2018

10 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Skorpiona
wschód słońca 07:26
zachód słońca 17:29

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 26, 29, 30.

♦ Zachowaj Spokój ♦

Dzisiaj możesz pokonać każdą przeszkodę, jeśli tylko podejdziesz do niej twórczo i obudzisz się, aby zachowywać się inaczej, niż zwykle. Pokaż się z drugiej strony, jako osoba, która potrafi być elastyczna, optymistyczna i radosna. Niektóre zmiany mogą być trochę trudne, przynosząc żal i zrozumienie, że oczekiwania nie zostały spełnione. Kontroluj emocje, nie rób krzywdy sobie i innym.

Zdrowie i Uroda
Głóg przeciwko cholesterolowi. Zalać dwie łyżki jagód głogu 1/2 szklanką wrzącej wody. Herbatkę z głogu należy podzielić na trzy dawki i spożywać 30 minut przed posiłkiem. Pomaga znacznie zmniejszyć poziom cholesterolu. Jarzębina również może w tym pomóc – należy wziąć jedną łyżki stołową owoców i zalać 1/2 szklanką wrzącej wody.

Menu
Kawior – wspaniały produkt zawierający wiele użytecznych substancji, które wspomagają pracę serca i stawów. Powinno się jedynie zważać na fakt, że ten produkt zawiera sól, więc nie powinien być spożywany w nadmiarze, ponieważ może zatrzymywać wodę. Kawior zawiera wiele kalorii, więc ludzie na diecie powinni jeść go z umiarem. Ponadto w konserwantach może wystąpić formaldehyd, który jest zabójcą naszych komórek, więc kupując ten produkt, zastanówmy się kilka razy.

Sny
W tym dniu możesz mieć sny, które wskażą twoje tajne pragnienia.
Dżem – chcesz usłyszeć miłe słowa od ludzi, którzy ze swojej natury nie wiedzą jak to zrobić.
Jeśli jesz owoce – brak ci radości.
Chleb – musisz rozwiązać problemy materialne.

|