27 lipca 2018

10 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Lwa
wschód słońca 04:58
zachód słońca 20:42

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 30.

Ogólny Opis Dnia i Jego Wpływów
Bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na najróżniejsze szczegóły. Bądź ostrożny i uważny do wszystkiego, co los ci przynosi. Będziesz w stanie zrozumieć, kogo potrzebujesz, a kogo nie, kto powinien zostać odrzucony, a z kim pożegnać się. Możesz przylgnąć do ludzi, którzy nie mają sumienia, będą manipulować tobą i szukać własnej korzyści. Nie bój się być asertywnym i wyznaczać sztywne granice. Poświęć czas sobie, swoim zainteresowaniom.

Zdrowie i Uroda
Ważne są nasze stawy, które mogą być dziś mało elastyczne. Mogą reagować na zmianę pogody i kosmiczne zjawiska. Weź prysznic kontrastowy lub pij herbatkę z głogu, który pomaga utrzymać serce w dobrej kondycji.

Menu
Możesz dziś jeść warzywa, to najlepsza rzecz, jaką możesz zrobić dla swojego ciała. Nie jedz mięsa, ponieważ zmniejszy to twój stan energetyczny. Nie przesadzaj z kawą! Warto zapamiętać, że kawa jest alkaloidem, więc jeśli pijesz za dużo kawy, może to spowodować podwyższenie ciśnienia i napięcie naczyń krwionośnych. Pij kawę do dwóch filiżanek dziennie, wtedy ma właściwości moczopędne. W większej ilości szkodzi.

Sny
Sny mogą być trudne. Wyciągną dużo brudu z podświadomości.
Szczura – przygotuj się na spotkanie z ludźmi, którzy nie będą dla ciebie mili.
Walka – ​​zagłuszyłeś w sobie jakąś agresję.

|