27 października 2018

12 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Skorpiona
wschód słońca 07:30
zachód słońca 17:25

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 29, 30.

♦ Bądź Uważny ♦

Ten dzień może przynieść nieznaczne pogorszenie zdrowia i nastroju. Dzień intensywnych energii i przyjdzie nam aktywnie działać pomiędzy nimi. Staraj się unikać obciążeń, które mogą prowadzić do przepracowania i zdenerwowania. Zwiększona emocja może zepsuć wiele, a zwłaszcza wieczór, który zapowiada się przyjemnie. Wieczorem lepiej się nie wycofywać w siebie, iść na spacer, nawet jeśli pogoda nie jest dobra.

Zdrowie i Uroda
Nie tylko system nerwowy, ale także układ trawienny może sprawić, że poczujemy się dobrze. Patrząc na to, co jesz, możesz określić, jaki będzie twój nastrój. Półprodukty mogą prowadzić do depresji i nadwagi. Kiedy kupujesz produkt, pamiętaj, że to nie tylko jedzenie, ale coś, co reguluje twoją energię. Ryby, kakao i mrożone owoce zawierające dużą ilość flawonoidów, mogą chronić przed jesienną depresją.

Menu
Rano możesz zacząć od jajecznicy po grecku. Przygotuj dużo zieleni, ser feta, pomidorki cherry i czerwoną cebulę. Ubij kilka jaj z mlekiem i zalej nimi mieszankę warzyw, które wcześniej podsmażyłeś na rozgrzanej patelni. Jajka należy przykryć pokrywką i na końcu dodać ser feta. Smacznego!

Sny
Sny mogą być dziwne, nie będą całkowicie związane z twoim życiem. Mogą pokazać się ludzie, których nie znasz, o których nic nie wiesz. się wydawać, że ludzie w ogóle nie wiedzą. Dzisiaj otwiera się mediumistyczny kanał i twoja podświadomość może podróżować po różnych światach, dzięki czemu możesz spotkać tych, którzy są ci zupełnie obcy.

|