29 grudnia 2018

14 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:52
zachód słońca 15:40

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 29.

Nie bój się aktywnie wyrażać swojego stosunku do okoliczności. Bądź otwarty na swoje potrzeby i pragnienia. Ludzie w pobliżu powinni także zdawać sobie sprawę z granic, które posiadasz, nie pozwól innym ludziom omijać tego, co jest dla ciebie ważne. Dzisiaj trzeba uważać na tych, którzy oferują cudowne inwestycje. Weź udział w ogólnych dyskusjach. Wieczór można spędzić z przyjaciółmi, ale nie daj się wciągnąć w manipulacje innych.

Zdrowie i Uroda
Ból szyi i ramion pojawia się, gdy bierzemy na siebie zbyt wiele obowiązków. Osoby cierpiące na ból szyi, często nie potrafią poprosić o pomoc. Nie zawsze wiedzą, jak podzielić się swoimi potrzebami, nie chcą wyjść na słabeuszy. Mogą być zmuszeni do tego przez okoliczności. Jeśli boli cię często szyja, być może powinieneś nieco przesunąć odpowiedzialność na innych ludzi.

Menu
Dla tych, którzy mają nietolerancję glutenu…
Pierogi lub ravioli można ugotować z mąki ryżowej. To danie przyszło do nas z Azji. Można dodać trochę skrobi, aby ciasto było jeszcze lepsze. Wypełnienie może być różne, np. kurczak z kapustą, czosnek i imbir, czy owoce morza.

Sny
W tym dniu możesz mieć sny, które pokażą ci drogę twoich błędów. Na przykład, jeśli marzyłeś o tłumie ludzi, nie powinieneś ukrywać swojej opinii, wyraź siebie i komunikuj się otwarcie. Jeśli Twoi krewni lub znajomi śnią o tobie – powinieneś pomóc im w odnalezieniu harmonii. Być może zostaniesz wciągnięty w ich problemy i razem coś postanowicie.

|