3 stycznia 2019

19 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:52
zachód słońca 15:45

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 3, 6, 7, 8, 10 11.

Dzień obfituje w straty i mogą one być w każdej dziedzinie. Postaraj się więc zatroszczyć o to, co masz. Poświęć się pracy domowej, bliskim, porozmawiaj z nimi i wspólnie podejmujcie decyzje. Pamiętaj, aby spróbować odprężyć się, obejrzeć interesujące programy. Nie powinieneś spotykać się z ludźmi zbyt agresywnymi, głośnymi, bo poczujesz się zmęczony i rozczarowany. Energia powinna gromadzić się, aby móc potem pokonać przeszkody, które przyjdą w marcu. Dzięki temu w nowy słoneczny rok wejdziemy spokojnie.

Zdrowie i Uroda
Uwaga dla tych, którzy chcieliby rozstać się z nadliczbowymi kilogramami! Bądźcie ostrożni, ponieważ w czasie ferii czy wakacji bardzo łatwo jest przybrać na wadze. Naukowcy odkryli taki mechanizm, że jedzenie jest przyjemnością. Podczas gdy przeżuwamy jedzenie, uwalniana jest dopamina – hormon przyjemności, a po raz drugi hormon ten uwalniany jest, gdy żołądek jest pełny. Pomiędzy żuciem a napełnianiem żołądka musi minąć jakiś czas, więc małe porcje są lepiej wchłaniane i pozwalają nam czerpać radość, nie prowadzą do nadwagi.

Menu
Kiełkuj fasolę, z której potem możesz zrobić pyszną sałatkę. Spróbuj – 250 g skiełkowanej fasoli, słodka papryka, por, pomidory, posiekana natka pietruszki, czosnek, odrobina sosu sojowego, oleju roślinnego do smaku i soku z cytryny. Pokroić wszystko, doprawić a otrzymamy pyszną, rewitalizującą sałatkę.

Sny
Jeśli śnisz o jakimś ważnym znajomym – jesteś na dobrej drodze.
Jeśli marzysz o cudzoziemcu lub innej osobie – oznacza to, że jest to znak ostrzegający przed błędnymi decyzjami.

|