30 grudnia 2018

15 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:52
zachód słońca 15:41

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– brak.

Wszystko należy ukończyć, dokończyć i wieczorem odpocząć. Dzień może przynieść melancholię, ponieważ na niebie gromadzą się takie aspekty, które przywołują wspomnienia uczuć, jakichś przeżyć. Niektórzy z nas mogą poczuć się wieczorem smutni. Nie myślmy, że to jest przeczucie lub jakiś negatyw, bo być może jest to grupa negatywnych emocji, które pozostały niedokończone. Róbmy rzeczy, które nie wymagają ryzyka i utrzymujmy równowagę.

Zdrowie i Uroda
Jeśli często boli cię dolny odcinek kręgosłupa, to być może w twoim domu lub w pracy konflikty stały się częstym tłem. Uczucie złości, które nie jest wyrażane, może również powodować ból w okolicy lędźwiowej. Ból w dole pleców sugeruje, że musisz odpowiednio spojrzeć na problem – nie obwiniaj siebie za to, że nie jesteś w stanie rozwiązać problemu. Gniew musisz zastąpić kreatywną energią – to jedyny sposób, aby go zneutralizować.

Menu
Jeśli zależy ci na zdrowiu twojej wątroby, martwisz się o podwyższony poziom cholesterolu, pomidory mogą ci pomóc. Likopen, który znajduje się w pomidorach, pomaga złagodzić procesy zapalne w wątrobie i obniża cholesterol. Tylko uwaga! Osoby podatne na choroby reumatyczne powinny ograniczyć stosowanie czerwonych pomidorów, a spożywać żółte. Zawsze piszemy, że wszystko należy stosować mądrze i z umiarem.

Sny
Bardzo często otrzymujemy listy, w których opisujecie swoje sny i zadajecie nam pytania. Sen o insektach – np. walka z pająkami oznacza, że zauważamy wiele błędów. Takie sny sugerują, że wokół nas są fałszywi ludzie i nie zawsze są gotowi cieszyć się z naszych sukcesów. Trzeba zatem zwrócić uwagę na otoczenie.

|