30 marca 2019

12 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Barana
wschód słońca 05:25
zachód słońca 18:14

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– brak.

Nie powinieneś siedzieć i czekać na zmiany, które nastąpią w twoim życiu. Sam powinieneś próbować wszystko zmieniać. Nie powinieneś stać w jednym miejscu, musisz przejąć inicjatywę i starać się być aktywnym, bo energia dnia naciska na to. Wszechświat może zapewnić ci pewne możliwości, ale nadal będą to twoje rozwiązania. Jeśli nie uda ci się niczego wskórać, poproś o pomoc osobę doświadczoną.

Zdrowie i Uroda
Uważa się, że im więcej leków, tym lepiej i szybciej nastąpi powrót do zdrowia. A czasami, przeciwnie… Z powodu złego doboru leków, może pojawić się nowa choroba. Należy pamiętać, że do leków dodawane są substancje syntetyczne, a ich działanie nie przechodzi bez śladu. Aparat komórkowy zaczyna działać inaczej, występują zmiany w fizjologii komórek. Może to zmienić pracę organizmu i spowodować uzależnienie od leków.

Menu
Ludzie wierzą w mit (jak w wiele innych na temat żywienia), że brązowy cukier jest mniej szkodliwy niż biały. Choć to brązowy cukier, to nadal jest to cukier! Organizm nie dba o to, w jaki sposób dostarczamy mu glukozę. Najważniejszą rzeczą jest to, że w organizmie cukier rozpadnie się na cukry proste i je przyswoi. Istnieją choroby, w których cukier powinien być ograniczony. Cukier może być spożywany zgodnie z normą fizjologiczną. Nie powinien być zastępowany substytutami cukru pochodzenia syntetycznego. Zapamiętajmy więc, że cukier biały czy brązowy, to zawsze cukier!

Sny
Niektórzy czytelnicy pisząc do nas, opowiadają nam swoje marzenia senne. Pytają co oznacza dany symbol, emocja we śnie.
Np. w snach często można zobaczyć winogrona. Ten owoc symbolizuje radość, zwłaszcza jeśli winogrono jest zielone. Jeśli śniłeś o winogronach i łzach, brakuje ci szczęścia. W przypadku, gdy starsza osoba śni o winogronach, musi sprawdzić pracę serca.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|

Poprzedni artykułBurze Magnetyczne w Kwietniu 2019
Następny artykułKalendarz Księżycowy – 30 marca 2019
Autorka wielu książek, numerolog, psycholog, terapeutka. Naukowiec, który łączy naukę z ezoteryką. Świetny homeopata, astrolog i runistka.