4 lutego 2018

21 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Wodnika
wschód słońca 07:19
zachód słońca 16:37

 

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– – 5, 7, 10 i 15 burza magnetyczna

Ogólny Opis Dnia i Jego Wpływów
Dzień poświęcony jest energii bogactwa, dobrobytu i obfitości. Uważało się kiedyś, że niebiańskie orszaki jadą do wszystkich ludzi, którzy potrzebuję pomocy. Realizują się w postaci pożywienia lub pieniędzy, czyli jakiejś materialnej energii. Duchy działają teraz na wszystkich poziomach, dbają o harmonię i energię. Jest olbrzymia siła, która koncentruje w sobie nieznane i olbrzymie pokłady, które żywiołowo będą wyrzucane w różnej postaci.
Bardzo dobrze dzisiaj pochłaniać to, co jest nieznane, co pochodzi z innych kultur. Jest możliwość włączenia pamięci karmicznej.

Czasami ten dzień nazywany jest „łożyskiem”. Łożysko to magiczne miejsce dla dziecka, które pomaga mu przyjść na świat. Wszystkie dawne narody do łożyska odnosiły się z bardzo dużym szacunkiem. Uważało się, że to jest bardzo ważny energetyczny organ dziecka – duchowa i energetyczna jego treść. Jest jak książka, w której zapisane są ważne rzeczy dla życia dziecka.

Łożysko łączy niewidzialną pępowiną dziecko z jego kosmicznym domem – jest niewidzialna dla ludzkich oczu, a jej kontynuacją jest pępowina, która łączy dziecko z matką. Nazywają ją kosmiczną anteną, która zbiera kosmiczną energię – indywidualną dla każdego człowieka. Nazywają także kosmicznym drzewem, którego korona związana jest z kosmosem i przyjmuje energię nieba, a korzeniami związana jest z ziemią i pomaga dziecku przyswoić ziemskie energie. Uczy współdziałania ze światem ziemskim.

 

 

Łożysko nazywano zapomnianym czakramem, jako jedno z głównych energetycznych centrów człowieka, w którym zapisane są informacje o jego duszy. To część gwiezdnej karty w której dusza zapisała wszystko, co potrzebne jej do życia w świecie fizycznym. Dzięki łożysku dusza ludzka otrzymuje całą wiedzę, wiedzę swojego znaczenia, zdolności.
Wiele starożytnych narodów zachowało wiedzę o wartości łożyska dla dziecka.

Sny
Dzień snów proroczych, ale będą to sny, które szybko zapomnimy.
Ujrzeć palący się dom, to zły sen, bo oznacza, że coś będzie w naszym życiu zniszczone.
Jeśli spadamy lub schodzimy po schodach – połączy nas jakaś trudna sytuacja. Wybuch, albo wybuch ognia – uzdrowienie w każdej sytuacji.

Menu
Nie jedzmy mięsa. Można jeść grzyby, kiełki, warzywa strączkowe, warzywa korzeniowe. Wszystko to zawiera dzisiaj mądrość bogów. Grzyby będą rytualnym jedzeniem, bo na poziomie energetycznym wypełniają pustkę.
Ze względu na to, że grzyby są dość ciężkostrawne, należy je jeść do południa, a pod wieczór lepiej jeść surówki.
Wskazane są ryby.
Alkoholu nie pijemy.

Zdrowie i Uroda
Chrońmy dzisiaj głowę i naczynia krwionośne, naczynia limfatyczne. Może podnosić się ciśnienie krwi oraz ciśnienie śródczaszkowe Uważajmy, żeby nie przeziębić głowy, nie być spiętymi. Trzeba uważać na emocje, bo emocje mogą powodować właśnie nadciśnienie i bóle głowy.

|