Kalendarz Słoneczny – 4 maja 2019

4 maja 2019

18 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Byka
wschód słońca 05:10
zachód słońca 20:13

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 4, 5, 6, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25.

burze magnetyczne w maju – https://kalendarzbiodynamiczny.pl/burze-magnetyczne-w-maju/

Niektóre sytuacje mogą się nasilić, a wtedy może przyjść trudna sytuacja, którą trzeba będzie długo wyjaśniać. Najlepiej schować swój egoizm i starać się zachować kompromis. Zawsze należy myśleć o konsekwencjach jednego lub drugiego czynu, zwłaszcza jeśli w te okolicznościach są zaangażowane pieniądze. Najważniejsze to nie ryzykować.

Zdrowie i Uroda
Kontynuując rozmowę o biorytmach, omówimy dzisiaj problemy tych z nas, którzy urodzili w okresie jesieni.

>> W poprzednich dniach opisywaliśmy problemy ludzi, którzy urodzili się w okresie zimowym,wiosennym i letnim – „Dzień Słoneczny z dnia 1 maja – 3 maja”.

Dzisiaj opowiadamy o dzieciach jesieni! Są to ludzie pragmatycy, którzy kochają wszystko, co można udowodnić eksperymentalnie. Poza tym są zmienni w swoich nastrojach, prostolinijni. Najczęściej podatni na choroby układu krążenia, niedokrwistość, osteoporozę, problemy z trzustką. Osobom tym należy zalecić częstsze korzystanie z masażu.

Menu
Najczęściej mintaja postrzegamy rybę drugorzędnego gatunku, choć ostatnie badania poprawiły jej reputację. Mintaj i morszczuk zawierają najwięcej fosforu, wchłanianego przez trzustkę. Należy zatem jeść te gatunki ryb, jak i flądrę, która zawiera dużą ilość wapnia.

Sny
W tym dniu mogą pojawić się sny ze zmarłymi, ale nie powinniście ich się bać, bo to jest znak tego, że wkrótce zobaczysz zmiany, które wniosą coś dobrego do twojego życia.

Treści publikowane na Kalendarzu Biodynamicznym są objęte prawem autorskim i stanowią własność firmy Grupa-Lange oraz Kalendarza Biodynamicznego. Kopiowanie, udostępnianie bez podania źródła, czyli podlinkowanego adresu strony jest zabronione.

|