4 marca 2018

19 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Ryb
wschód słońca 06:24
zachód słońca 17:29

 

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 13, 16, 19, 21, 22, 28, 29.

Ogólny Opis Dnia i Jego Wpływów
To jest dzień energii przodków, duchów przodków, którzy czuwają nad nami, by naprawić nasz los.
Kiedyś też odejdziemy i dla naszych potomków staniemy się Aniołami Stróżami. Taki genetyczny łańcuch to kontynuacja tego, by nazbierać siły, to uczestniczyć w walce przeciwko złu, gdy nadejdzie ważny moment – tak mówią mity.
19 Słoneczny dzień ma kolor zielony – kolor młodej zieleni. Uważa się, że nie należy dzisiaj zakładać na siebie ubrań w kolorze czarnym, czerwonym i niczego, co jest smutne i szare. Zielony kolor daje dzisiaj ochronę. Jest to kolor, który popycha człowieka do nowych celów i projektów. Bardzo dużo dobrego przyniesie ludziom, którzy mają niespokojny charakter.
Dzisiaj dusza dąży do tego, czego nie zna.
Bardzo dobrze komunikować się, pracować z dokumentami. Możemy w jakimś czasopiśmie znaleźć coś ciekawego dla siebie. Poza tym zmiany, których chcemy dokonać, będą realizowały się w najbliższym czasie.
Kobietom spodobają się wysportowani mężczyźni. Należy jednak uważać, bo może wydawać się, że to człowiek solidny i twardy, idący do swojego celu, a okaże się, że jest to człowiek bardzo powierzchowny.
Ci z nas, którzy szukają pracy, mogą dzisiaj otrzymać bardzo ważną wiadomość lub wpadniemy na pomysł, co można zmienić w naszej pracy, co jeszcze ulepszyć. Można posiedzieć nad jakąś dokumentacją, informacją. To dzień informacji i internetu, i możemy dzisiaj otrzymać informację, która popchnie nas do przodu. Koniecznie trzeba zwracać uwagę na wartość merytoryczną informacji. Odegra bardzo dużą rolę w naszym życiu. Informacja może przynieść radość, może być to informacja z daleka.
Dziś nie jest dobry czas na reklamowanie czegokolwiek, bo reklama nie przyniesie takich rezultatów, jakich oczekiwalibyśmy. Możemy coś skomentować, ważne aby nie były to komentarze agresywne, by nie wywoływać skandali. Wszystkie negatywne słowa, które zafundujemy dzisiaj komuś, powrócą do nas dokładnie za rok.
Natomiast dobra informacja, którą sami wytworzymy, powróci do nas bardzo szybko. Zatem nie dajemy dzisiaj obietnic, nie podpisujemy niepewnych umów, których nie czujemy.
Zwracajmy się do naszych przodków. Jest to dzień wybaczenia urazów i jest to dzień, kiedy możemy popracować nad swoimi przodkami – szanujcie swoich przodków, bo oni na pewno was usłyszą.

Sny
Sny mogą być prorocze.
Bardzo dobrze ujrzeć we śnie zmarłego przodka.
Ujrzeć gwiazdy – sukces i zadowolenie.
Ujrzeć kwiaty – miłość, powrót do miłości, umocnienie przyjaźni.
Potłuczone naczynia – strata.
Ujrzeć siebie samotnym lub poczuć siebie samotnym oznacza, że jesteśmy bezbronni.
Pies – obrona przed jakimiś trudnymi sytuacjami.

Menu
Jedzmy dzisiaj kaszę z rodzynkami. Jedzmy więcej roślin, zieleniny. Jeśli chcemy zrobić detoks, to nie wolno jeść mięsa. Według tradycji dzisiaj należy porcję dzienną pożywienia podzielić na trzy części. Pierwszą część zjeść samemu, drugą dać psu, a trzecią nakarmić ptaki. W ten sposób zaspokoimy głód przodków, zadowolimy ich.

Zdrowie i Uroda
Zadbajmy o płyny w naszym organizmie – zadbajmy o węzły chłonne, o krew, płyn mózgowy, a co za tym idzie należy trzymać równowagę związaną z wodą, czyli pijemy dzisiaj dużo wody. Oczyszczajmy się za pomocą wody. Spożywajmy potrawy, które będą działały detoksykacyjne na nasz organizm, np. może to być szpinak z jabłkiem lub sok ze szpinaku z gruszką. Wpłynie to na nasz organizm bardzo pozytywnie.

|