4 stycznia 2019

20 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Koziorożca
wschód słońca 07:52
zachód słońca 15:46

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 6, 7, 8, 10 11.

Nie decyduj o wszystkim sam, decyduj  zespołem. Nie powinieneś izolować się – podejmuj decyzje z podobnie myślącymi ludźmi. Nie dystansuj się od swoich bliskich, nie bój się swoich emocji. Jeśli chcesz krzyczeć – krzycz! Jeśli chcesz płakać – płacz! Nie oddawaj się wspomnieniom, nie bądźcie zbyt sentymentalny. Nie krytykuj siebie i nie daj się rozproszyć sprawom, których nie potrzebujesz. Jakie emocje będą dominować dzisiaj, takie będą w kwietniu, i takie wydarzenia będą miały miejsce w domu.

Zdrowie i Uroda
Jeśli zaczynamy odczuwać ból gardła, można go uśmierzyć herbatą z nagietka i rzepiku. Możesz dodać do przestudzonej herbaty trochę miodu. Nagietek usuwa stany zapalne śluzówki gardła i a rzepik strun głosowych. Taka antybakteryjna herbatka może być stosowana zapobiegawczo, zanim zacznie się choroba.

Menu
Świetna zupa podnosząca odporność, to zupa z kurkami. Można zrobić ją z mrożonych grzybów, warzyw, kopru, dodając trochę kwaśnej śmietany lub jogurtu greckiego (ale dodajemy do zupy, którą mamy na talerzu). Zupa dobrze pasuje do krakersów żytnich. Wpłynie pozytywnie na florę jelitową.

Sny
Zdarza się, że martwimy się, nie wiedząc jaką decyzję podjąć. Nie możemy często z tego powodu zasnąć, bo nie wiemy, która decyzja najlepiej wpłynie na życie. Spróbuj zaprosić do swego snu zaprosić anioła stróża. Zapal trzy świece woskowe i patrząc na płomień, powiedz: „mój aniele, wzywam cię, pokaż mi sen, który podpowie mi, jak najlepiej działać”.

|