5 października 2018

22 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Wagi
wschód słońca 06:51
zachód słońca 18:13

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 6, 14, 26, 29, 30.

♦ Bądź Rozważny ♦

Bądź ostrożny, dziś minimalna pomyłka może przynieść dużą zmianę i wszystko może się zawalić – wszystko, co było budowane przez lata. Pamiętaj, że powinieneś mieć plan awaryjny na wszystko i zatuszować swoje słabe punkty. Nowa inicjatywa może prowadzić do sukcesu, jeśli tylko jest strategicznie zaprojektowana. Koniec dnia może być mniej stresujący i każdy może się zrelaksować.

Zdrowie i Uroda
Wielu czytelników pyta w listach, dlaczego miewają częste bóle i skurcze łydek, z czym można je powiązać?
Skurcze wiążą się nie tylko z brakiem magnezu i potasu, ale również z patologią naczyniową, dysfunkcją kręgosłupa, brakiem witaminy D B6. Spróbujcie spożywać więcej płynów w diecie, oraz witamin. Nie zapomnijcie o warzywach i owocach.

Menu
Pisaliśmy w poprzednich dniach słonecznych o różnych glonach, a dzisiaj napiszemy o chlorelli. Ten glon uczestniczy w redukcji ciśnienia, cukru we krwi i jest odpowiedzialny za funkcję detox (oczyszczanie organizmu). Zawiera również witaminy z grupy B i chlorofil. Można go dodać do koktajli i zup warzywnych, na przykład: kefiru, zmielony imbiru, starta skórka z cytryny i chlorella – wszystko wymieszać. Jest to wspaniały napój witaminowy. Trzeba również dodać, że chlorella jest doskonale trawiona z brokułami.

Sny
Jeśli śnisz o jagodach, potrzebujesz wsparcia. Jeśli jagody są zielone, nie spiesz się, aby coś zmienić, a nieskuteczność działań może prowadzić do wielkich błędów. Jeśli zauważysz, że ktoś je jagody bez ciebie, to ta osoba nie pozwoli ci wejść do swego wewnętrznego świata.

|