8 października 2018

25 Dzień Słoneczny
Słońce w znaku Wagi
wschód słońca 06:56
zachód słońca 18:06

W które dni możemy spodziewać się burz magnetycznych?
– 14, 26, 29, 30.

♦ Czas Relaksu  ♦

Zadbaj o swoje ciało. Zwróć uwagę na to, jak twoje ciało rejestruje stres i uczucia. Staraj się teraz jeść lekkie posiłki i nie pić alkoholu. Łącz się z innymi ludźmi i rób praktyki, które zwiększają twoją energię. Staraj się robić wszystko bez pośpiechu, nie podejmuj ryzyka i nie angażuj się w to, co wydaje się zbyt wątpliwe. W niektórych scenach pozostań lepiej obserwatorem, a nie uczestnikiem.

Zdrowie i Uroda
Pytanie czytelnika: „Czy każdy może przekłuć uszy, czy są jakieś przeciwwskazania?”
Odpowiedź: „Od strony wschodniej przychodzi do nas refleksoterapia, akupunktura i inne aktywne terapie. Ucho uważane jest za agencję informacyjną, ma dużą liczbę aktywnych punktów. Wiele meridianów łączy punkty i organy w ciele. W samym centrum mózgu znajduje się punkt, który jest związany z oczami, więc jeśli w niego wkłujesz się, twój wzrok zacznie się pogarszać. Choroba może nie od razu ujawnić się, ale dojdzie do osłabienia nerwów wzrokowych i ostatecznie choroba stanie się namacalna”.

Menu
Marchew to wspaniałe warzywo, które normalizuje przemianę materii. Marchew wzmacnia siły odpornościowe organizmu, pomaga utrzymać wzrok w dobrej kondycji. Maseczki z marchwi działają dobrze na suchą skórę. Jeśli dodasz łyżeczkę miodu lipowego lub akacjowego do soku z marchwi (świeżo wyciśniętego), ten koktajl może pomóc w mastopatii i usunąć lekkie stany zapalne powstające w klatce piersiowej.

Sny
Jesień to czas, kiedy zbieramy urodzaj. O tych pracach możemy też śnić.
Jeśli śnimy o pracy w polu lub w ogrodzie, spodziewajmy się, że ktoś może obciążyć nas dodatkową odpowiedzialnością. Być może trzeba będzie coś z kimś wyjaśnić, ale to wyjaśnienie najprawdopodobniej będzie oczyszczeniem.
Jeśli chcesz sprzedać swój ogród – ktoś okaże ci swój głęboki szacunek.

|